Fortnite: Nowe wydarzenie Cowabunga z bronią, skórkami i zadaniami TMNT

Fortnite x TMNT: Szczegóły wydarzenia

Ścieżki Fortnite i Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) ponownie krzyżują się, tym razem w ramach ważnego wydarzenia w grze, które potrwa prawie do końca Rozdziału 5 Sezonu 1. Wydarzenie Fortnite Cowabunga przybliża zarówno arcywroga, jak i mentora Żółwi nowe skórki do kupienia, różnorodne zadania w grze, które umożliwiają odblokowanie płatnych i bezpłatnych przedmiotów kosmetycznych, a także łupy TMNT, które wyposażą cię w kultową broń białą Żółwi. Bohater w półskorupie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Fortnite Cowabunga.

Data rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia Fortnite TMNT

Wydarzenie Fortnite Cowabunga jest już dostępne i potrwa kilka tygodni, zanim ostatecznie zakończy się 27 lutego o 6:00 czasu PT / 9:00 czasu wschodniego.

Przełęcz Cowabunga

Podobnie jak wcześniejsze miniprzepustki Gwiezdne Wojny i Jiujitsu Kaisen, przełęcz Cowabunga działa jako dodatkowa miniprzepustka bojowa, która zostanie udostępniona pod koniec sezonu – w tym przypadku dzisiaj. Wygląda na to, że Epic planuje organizować tego typu wydarzenia niemal w każdym sezonie. Przepustka TMNT obejmuje kilka elementów w poziomach bezpłatnym i płatnym.

Na poziomie darmowym możesz odblokować kilka przedmiotów, takich jak plecak z pizzą TMNT, gitara basowa Kuro Kabuto, szybowiec Turtle Blimp i wiele innych. Zakup płatnego poziomu odblokuje kilka innych przedmiotów, w tym natychmiastowy dostęp do skórki Shredder. Ukończenie płatnego poziomu odblokowuje także skórkę Super Shredder. Obie skórki zawierają warianty Lego.

Mentor i ojciec Żółwi, Splinter (również w swoim własnym stylu Lego), a także April O’Neil i same Żółwie również powracają do sklepu z przedmiotami po debiucie na początku tego sezonu.

Zadania Cowabunga

Wydarzenie Cowabunga jest napędzane wieloma wyzwaniami lub zadaniami w grze. Za ukończenie każdego z nich otrzymasz Szumowiny, a im więcej zarobisz, tym więcej elementów miniprzepustki odblokujesz. Zdobywszy wystarczającą ilość Szumowiny w każdej z sześciu faz wyzwania wydarzenia, będziesz mógł także odblokować dodatkowy przedmiot wydarzenia, plecak Krang – fani zapamiętają Kranga jako pamiętną animację gadającego mózgu z kreskówki.

Broń TMNT

Szumowiny i pizza są ściśle powiązane z Żółwiami Ninja, podobnie jak ich kultowa broń. Podczas wydarzenia Cowabunga cztery ulubione bronie do walki wręcz bohaterów będą dostępne jako łup w trybie Battle Royale i Zero Build. To zawiera:

– Katany Leonarda

– Sai Rafaela

– Sztab Donatello

– Nunczako Michała Anioła

Broń ma różne statystyki, ale zawiera ten sam zestaw umiejętności: atak, atak powietrzny, atak doskokowy i podwójny skok. Podobnie jak miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen, wyglądają na to, że staną się bronią zmieniającą meta na czas ich dostępności. Broń tę można znaleźć w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i dozownikach.

Deskorolki również zostały przeniesione ze skarbca i teraz przerobione w stylu TMNT, a przedmiot leczący Pizza Party również powraca. W końcu czymże byłoby wydarzenie Żółwi Ninja bez pizzy?

Źródło: www.gamespot.com