Fortnite nosi Balenciaga | Dare – Wiadomości z Zatoki


Kto powiedział, że granie w gry wideo nie jest modne? Wraz z rozwojem mody cyfrowej podczas pandemii wielu projektantów kwestionowało związek między musowaniem fizycznym i cyfrowym. Fascynująca informacja, że ​​gry wideo są częścią sfery cyfrowej, gromadzącej miliony graczy na całym świecie.

Źródło obrazu: w zestawie

Jako nowe wsparcie komunikacyjne, gry wideo są istotne dla marek luksusowych: możemy wspomnieć o Gucci i grze wideo Roblox zeszłego lata. Z 50. kolekcją couture i spektakularną anonimową sylwetką Kim Kardashian podczas nowojorskiej gali MET, nie dziwi fakt, że Balenciaga ogłosiła ekskluzywną współpracę w zakresie gier wideo. Rzeczywiście, marka kierowana przez Demnę Gvasalię zaprezentowała już jesienną kolekcję 2021 za pośrednictwem gry wideo Posłowie: Wiek jutra. Po raz pierwszy w swojej historii popularna gra wideo online Fortnite dołącza do Balenciagi w celu współpracy cyfrowej i fizycznej.

Gulf News Kurator Balenciaga Speed ​​Sneaker Fortnite

Źródło obrazu: w zestawie

Od 21 do 28 września znani gracze gier wideo mogą odwiedzić wirtualny sklep Balenciaga X Fortnite, aby dostosować swoje ulubione postacie i podzielić się swoim wyglądem dzięki fortografiom. Elementy takie jak trampki Triple S, plecaki Balenciaga, dostępne w różnych kolorach. Dostępne są również oryginalne akcesoria inspirowane fizyczną kolekcją, takie jak kilof Speed ​​Sneaker. Kampania Dziwne czasy ilustruje Fortnite postacie takie jak Ramirez w couture i Doggo w białej bluzie z kapturem, które możemy oglądać w hiperrealistycznym filmie z perspektywą wyświetlanym w Nowym Jorku, Seulu, Londynie i Tokio, tylko przez jeden dzień.

Gulf News Koszulka Fortnite Kurator Balenciaga

Źródło obrazu: w zestawie

Aby upamiętnić to wydarzenie, Balenciaga zaprojektowała limitowaną edycję fizycznych ubrań. Fortnite oraz loga Balenciaga zdobią kolekcję t-shirtów, bluz z kapturem, koszul, kurtek i czapek, które możemy dostrzec podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Rzeczywiście, pokaz Balenciaga Wiosna-Lato 2022 odbędzie się 2 października. Czy Kim Kardashian i Kanye West będą obecni? Czekać na dalsze informacje.Source : https://gulfnews.com/kurator/dare/fortnite-wears-balenciaga-1.1632726613537