Fortnite nie może śledzić postępów w kwestii przepustki bojowej potwierdzono


Wydany w 2017 roku Fortnite jest jedną z największych gier typu battle royale. Od innych tytułów z tego gatunku odróżnia ją to, że oprócz strzelania wymaga od graczy budowania fortyfikacji.

Otrzymał nagrodę Game Critics Awards 2018 za najlepszą trwającą grę między innymi w latach 2018 i 2019. Nic dziwnego, że gra przekształciła się w światowy fenomen i nadal pozostaje jedną z najczęściej oglądanych gier wideo na Twitchu.

Biorąc to pod uwagę, Epic Games często aktualizuje grę o kilka nowych błędów i usterek. Niektóre z ostatnio zgłoszonych przez graczy problemów obejmują problemy z dobieraniem graczy podczas gry w trybie podzielonego ekranu oraz obrażenia od upadku „Smash Attack” z Sideway Scythe.

Teraz wielu zgłasza, że ​​Fortnite ma kilka problemów ze stabilnością na Nintendo Switch. Niektórzy skarżyli się, że ich koledzy z drużyny nie ładują się podczas gry ze znajomymi.

Pierwsze kilka dni, kiedy kupiłem Battle Pass na Nintendo Switch wszystkie trzy (duet, drużyny, trio). pokazał kolegów z drużyny w lewym górnym rogu z imionami itp. Teraz, gdy próbuję, nie pojawiają się żadne nazwy, w tym moje własne. Moja gra jest gotowa do wypełnienia. To zadziała tylko wtedy, gdy dołączę do imprezy znajomych, a wtedy pojawi się w duecie ze swoim imieniem i moim. Profil mojego syna na przełączniku działa dobrze i oboje działaliśmy przez pierwsze kilka dni, więc nie jestem pewien, czy problem dotyczy. Jego wciąż pokazuje imiona jak normalne
(Źródło)

Na szczęście twórcy Fortnite w końcu zauważyli problemy ze stabilnością na Nintendo Switch, gdy gracze logują się lub wracają do lobby. Jednak nie ma ETA, kiedy poprawka zostanie wydana.

Wiemy o problemie ze stabilnością na Nintendo Switch podczas logowania lub powrotu do lobby. Gdy problem zostanie rozwiązany, prześlemy aktualizację.
(Source : https://twitter.com/FortniteStatus/status/1454104950171111428?s=20)

Ale to nie jedyny błąd, z którym borykają się gracze. Wielu twierdzi, że Fortnite nie jest w stanie śledzić postępów, jeśli chodzi o niektóre wyzwania związane z wyzwaniami Battle Pass.

Jest to naprawdę frustrujące zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy, ponieważ niektórzy gracze myśleli, że wyzwania nigdzie nie znikną i powodowało wiele zamieszania wśród graczy, ponieważ wyzwania zniknęły bez żadnego ostrzeżenia.

Fortnite-nie można śledzić-problemu-postępów
Źródło

Muszę wytrzymać 20 tys. Wróciłem w tym sezonie i nie wiem, ile jeszcze potrzebuję. Wcześniej grałem prawie wyłącznie w TR, więc postępy były dość powolne. Ale robiłem wiele solówek, więc jestem po prostu ciekawy, kiedy mogę odblokować złotego króla lodu.
(Źródło)

Hej, gracze, wiecie, jak po zakończeniu gry widać postępy w zadaniach? jak przebyta odległość, zabójstwa itp.? cóż, wciąż mam jedną opcję stylu do odblokowania dla króla lodu i nie widzę żadnych raportów o moich postępach. to normalne? czy zostały wypatroszone?
(Źródło)

Nie ukończyłem jeszcze wyzwań króla lodu z c1s7 i nie mam już pojęcia, jak widzę postępy
(Źródło)

Na szczęście Epic Games przyznało się do problemu z Fortnite, w którym gracze nie byli w stanie śledzić postępów w wyzwaniach Battle Pass. Powiedzieli, że misje zostaną automatycznie ukończone w przyszłej aktualizacji.

Wiemy o problemie, przez który gracze nie są w stanie śledzić postępów w niektórych wyzwaniach w stylu Przepustki Bitewnej, przeniesionych z poprzednich sezonów, takich jak Król Lodu czy Hybryda. Uzupełnimy je automatycznie w przyszłej aktualizacji.
(Source : https://twitter.com/FortniteStatus/status/1453834679174541324?s=20)

Jeśli i kiedy twórcy Fortnite naprawią wyżej wymienione problemy, zaktualizujemy ten artykuł, aby Cię o tym poinformować.

Notatka: Mamy więcej takich historii w naszej dedykowanej sekcji gier, więc nie zapomnij ich śledzić.

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technologicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Source : https://piunikaweb.com/2021/10/30/fortnite-unable-to-track-progress-on-battle-pass-issue-acknowledged/