Fortnite nie działa: przestój serwera w związku z wydaniem Rozdziału 5, Sezonu 1 | Gry wideo | Rozrywka

Epic Games wyłącza Fortnite w trybie offline z okazji premiery Rozdziału 5, Sezonu 1

Epic Games, twórca Fortnite, podjął decyzję o wyłączeniu trybów Battle Royale i Creative na czas premiery Rozdziału 5, Sezonu 1. W związku z licznymi problemami z serwerem podczas wydarzenia Big Bang, firma Epic oficjalnie przełączyła Fortnite w tryb offline, aby przeprowadzić konserwację serwera .

Premiera Rozdziału 5, aktualizacja 28.00, będzie dostępna na PS5, PS4, Xbox, Switch, Android i PC rankiem 3 grudnia. Będzie temu towarzyszyć przestój serwera, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł grać w Fortnite przez co najmniej kilka godzin. Informacje na temat czasu ponownego podłączenia można znaleźć w harmonogramie konserwacji w Rozdziale 5 poniżej.

Konserwacja i uruchomienie Sezonu 1

Fortnite zostanie wyłączony od godziny 4:30 czasu GMT w Wielkiej Brytanii na dłuższy okres konserwacji.

Wraz z rozpoczęciem prac konserwacyjnych rozpoczynających rozdział 5, sezon 1, fani powinni spodziewać się dłuższych przestojów niż zwykle.

Nowe wyzwania i skórki w sezonie 1

Wiadomość ogłosiła firma Epic Games na Twitterze, potwierdzając, że rozmiar pliku aktualizacji będzie również większy niż w przypadku tradycyjnych pobrań.

„Fortnite będzie teraz offline, gdy będziemy przygotowywać się do wersji 28.00” – czytamy w tweecie Epic. „Rozmiary plastrów mogą być większe niż zwykle. Poinformujemy Cię, gdy będzie można rozpocząć instalację. »

Nowe doświadczenia na żywo w Fortnite

Chociaż nie ma oficjalnego terminu zakończenia konserwacji Rozdziału 5, oczekuje się, że gra będzie offline do około 9:00 czasu GMT w Wielkiej Brytanii.

Express Online będzie Cię informować o najnowszych wydarzeniach podczas konserwacji serwera w Rozdziale 5.

Wraz ze zbliżaniem się nowego sezonu Fortnite wypuściło zwiastun premierowy Rozdziału 5, który prezentuje niektóre nowe funkcje.

Jak widać na powyższym filmie, Peter Griffin będzie prowadził Przepustkę Bitewną Sezonu 1 w Rozdziale 5.

Do postaci Family Guy dołączą Oscar, Vengeance Jones, Nisha, Montague i Valeria. Solid Snake z serii Metal Gear Solid dołączy do Battle Pass jako tajna skórka.

Oprócz nowego sezonu Epic Games wprowadzi szereg nowych usług na żywo w Fortnite.

7 grudnia rozpocznie się budowanie z klocków LEGO, następnie 8 grudnia odbędzie się zręcznościowa gra wyścigowa Rocket Racing, a 9 grudnia odbędzie się gra rytmiczna Fortnite Festival.

Źródło: www.bing.com