Fortnite nie działa, nie uruchamia się, ładuje i uruchamia się w 2022 r.: Jak to naprawić?


Fortnite to jedna z najpopularniejszych internetowych gier wideo typu battle royale dla wielu graczy. Pochodzi od studia deweloperskiego Epic Games. Podobnie jest to jedna z najbardziej popularnych gier dostępnych obecnie. W Fortnite odbywają się regularne wydarzenia, turnieje i konkurencyjne ligi. Podobnie, wydarzenia z udziałem celebrytów i franczyzy to jedne z największych atrakcji dla Fortnite. Gra jest dostępna na różne platformy, takie jak PlayStation 4, PlayStation 5, iOS, Android, Xbox Series X/S, Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, a także na macOS. Ten artykuł jest przewodnikiem po naprawie, gdy Fortnite nie działa, nie uruchamia się, ładuje i nie uruchamia się w 2022 r.

Jak naprawić Fortnite, który nie działa, nie uruchamia się, ładuje i nie uruchamia się w 2022 roku?Fortnite

Napraw EasyAntiCheat na PC

Problemy z ładowaniem gry są czasami spowodowane przez EasyAntiCheat na PC. Dlatego możesz go naprawić, aby rozwiązać problemy z ładowaniem. Aby to zrobić, przejdź do eksploratora plików >> Wpisz easyanticheat_setup w polu wyszukiwania >> Kliknij dwukrotnie EasyAntiCheat_Setup, gdy tylko się pojawi >> Kliknij Tak, aby potwierdzić >> Wybierz Fortnite z menu rozwijanego >> Kliknij Naprawa >> Kliknij Zakończ po zakończeniu odinstalowywania i procesu instalacji.

Pobierz i zainstaluj najnowsze aktualizacje

Wiele błędów i problemów, które powodują problemy z ładowaniem w Fortnite, można naprawić za pomocą aktualizacji. Fortnite otrzymuje częste aktualizacje poprawek. Pozostanie przy najnowszej wersji może rozwiązać wiele problemów z ładowaniem. Dlatego pamiętaj, aby pobrać i zainstalować najnowsze aktualizacje Fortnite.

Spełnij minimalne wymagania systemowe gry

Większość problemów z grą, która nie ładuje się lub nie działa, wynika z problemów z wydajnością. Dlatego zawsze upewnij się, że Twój system spełnia minimalne wymagania gry. Dodatkowo zmniejszenie ustawień graficznych na urządzeniach z niższej półki może pozwolić na płynniejsze działanie gry.

Sprawdź informacje o awariach serwera Fortnite

Upewnij się, że serwery Fortnite są uruchomione i działają. Awarie serwera mogą spowodować, że gra się nie załaduje. Dlatego ważne jest sprawdzanie stanu serwerów. Możesz to zrobić, przechodząc do konta Fortnite Status na Twitterze. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszelkimi poważnymi problemami z serwerem.

Sprawdź integralność plików i wyczyść ponownie zainstaluj Fortnite

Wiele problemów z Fortnite jest czasami spowodowanych uszkodzonymi plikami gry. Podobnie problemy z ładowaniem gry są czasami spowodowane uszkodzonymi plikami gry. Możesz sprawdzić integralność plików gry, aby wyszukać uszkodzone pliki. W związku z tym możesz odinstalować Fortnite i zainstalować go ponownie, aby naprawić uszkodzone pliki gry.Source : https://digistatement.com/fortnite-not-working-launching-loading-and-starting-in-2022-how-to-fix-it/