Fortnite nie działa: Harmonogram konserwacji serwera w sezonie 4 – jak długo trwa przestój aktualizacji o 22.00? | Gry | Zabawa


Fortnite zostanie wkrótce wyłączony w celu konserwacji serwera, ponieważ Epic Games wydaje aktualizację 22.00 na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Android i Switch. Aktualizacja Fortnite rozdziału 3, sezonu 4 otrzymała datę premiery 18 września i godzinę premiery BST w Wielkiej Brytanii o 7 rano. Jeśli zastanawiasz się, jak długo Fortnite będzie offline z powodu konserwacji serwera, zapoznaj się z poniższymi szczegółami, aby zapoznać się z pełnym harmonogramem przestojów aktualizacji o godzinie 22.00 w sezonie 4.

Jeśli coś przypomina poprzednie aktualizacje, dobieranie graczy zostanie wyłączone na 30 minut przed całkowitym wyłączeniem gry o 7 rano.

Gdy gra przejdzie w tryb offline, fani będą mogli pobrać i zainstalować wersję 22.00, która nazywana jest aktualizacją „Paradise”. Epic Games planuje również wydanie zwiastunów sezonu 4 po rozpoczęciu przestoju (zwiastun znajduje się poniżej).

Warto zauważyć, że rozmiar pobierania będzie większy niż zwykle, więc możesz ustawić konsolę na automatyczną aktualizację, jeśli chcesz wskoczyć, gdy tylko gra przejdzie do trybu online.

Wiadomość została ogłoszona przez Epic Games na Twitterze: „Wersja v22.00 zostanie wydana w niedzielę, 18 września, a przestój rozpocznie się o godzinie 2 nad ranem ET. Po zakończeniu prac konserwacyjnych udostępnimy kolejną aktualizację.

„Należy pamiętać, że rozmiary poprawek będą większe niż normalnie na wszystkich platformach”.

Chociaż nie ma oficjalnego harmonogramu przestojów serwerów, konserwacja Fortnite zwykle trwa kilka godzin. Oznacza to, że powinieneś być w stanie wskoczyć z powrotem między 9-10 rano czasu BST.

Ban Fortnite? Oto, co zrobić, jeśli przez pomyłkę zostałeś zablokowany w Fortnite

Chociaż rozmiar pobierania będzie znacznie większy niż zwykle – a przestój dłuższy – efekt końcowy będzie tego wart.

Nowy sezon to zupełnie nowa przepustka bojowa, wraz z wyborem nowych, błyszczących skórek, narzędzi żniwnych, lotni, plecaków i nie tylko.

Sądząc po wczesnych zwiastunach epickich, Spider-Gwen może być jedną z nowych skórek nagłówków, obok jakiegoś chromowanego stroju.

Epic Games wprowadzi również duże zmiany na mapie, a nowe ciekawe miejsca zastąpią istniejące lokalizacje.

Fani rywalizacji ucieszą się również z wiadomości, że Epic zmienia tę stronę gry, dodając nowe turnieje z nagrodami pieniężnymi.

Express Online będzie aktualizować sekcję o wszystkie nowe dodatki do sezonu 4, więc bądźcie czujni, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63265177619145ba93229d1e8f2e861a&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1670806%2FFortnite-down-Season-4-server-maintenance-schedule-how-long-is-update-22-00-downtime&c=14999661399562336367&mkt=fr-fr