Fortnite nie będzie już wspierać Windows 7 i 8 | Ruetir.com


Epickie gry ogłosiła, że ​​jej niezwykle popularna gra typu battle royale, Fortnite, nie będzie już obsługiwał Windows 7 i 8. Studio ogłosiło to za pośrednictwem Twittera na koncie wsparcia gry, ujawniając to graczom będą musieli używać systemu Windows 10 lub 11 grać w Fortnite począwszy od rozdziału 4 sezonu 2.

Graczom, którzy nie mogą zaktualizować swojej wersji systemu Windows, firma Epic Games zaleca grę usługa przesyłania strumieniowego GeForce Now. Gracze mają również możliwość grania w Fortnite na kilku innych platformach, w tym PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Android i Nintendo Switch.

Fortnite Sezon 4 Odcinek 2 właśnie się rozpoczął i przynosi ze sobą kilka nowych aktualizacji gryw tym nowe miasto o tematyce cyberpunkowej o nazwie Mega City i dodanie bohatera Atak na tytana Eren Yeager jako skórkę do użycia.

Aktualizacja zawiera również nowe pojazdy do wykorzystania, takie jak Rogue Bike i samochód Nitro Drifter. Gracze mogą również grindować na szynach, aby przemierzać Mega City dzięki nowej mechanice grindowania.

Źródło : https://www.ruetir.com/2023/03/fortnite-will-no-longer-support-windows-7-and-8-ruetir-com/