Fortnite nawiąże współpracę z Ralphem Laurenem, aby stworzyć 2 nowe skórki inspirowane sportem


Epic Games ma na celu stworzenie współpracy Fortnite z Ralphem Laurenem, w ramach której postacie i postacie noszą skórki inspirowane sportem.

Odkąd firma Epic wprowadziła Fortnite na świat w lipcu 2017 r., popularna gra battle royale stała się aktywna w rozszerzaniu świata poprzez nieendemiczne marki i kolaboracje, takie jak Ariana Grande. Od ostatniego sezonu Fortnites, Rozdziału 3, sezonu 4, wydawca wydał skórki takie jak Black Adam, Queen Summer, Ash Williams i wiele innych.

Teraz stale rosnąca lista współpracy w rozdziale 3 i sezonie 4 prawdopodobnie stanie się jeszcze większa, z wyciekiem, który doprowadził do szerszej współpracy z Ralphem Laurenem, donosi Fortnite News.

AKTUALNOŚCI: Fortnite x Polo Ralph Lauren już wkrótcehttps://t.co/a0J3MkGEqc.

Wiadomości Fortnite (@FortniteBR) 28 października 2022 r.

Po raz pierwszy w historii marki Polo Ralph Lauren przeobraził swoje kultowe logo w ekspresyjny świat Fortnite. Lama Fortnite łączy się z kucykiem Polo i staje się Polo x Lama.

Nazwa Polox Llama jest dobrze znana na cześć charakterystycznej dla Fortnites lamy i znanego Polo Ralpha Laurensa. Ralph Lauren ma być inspirowany sportem dzięki nowym i starszym modelom Fortnite z dwiema czarno-czerwonymi skórkami.

Polo Ralph Lauren zachęca do wyrażania siebie w Fortnite, przyozdabiając w Fortnite nowe cyfrowe stroje inspirowane sportem z kolekcji Polo Stadium. Możesz być najlepszy, używając tych charakterystycznych kolorów ze Stadionu Polo. Atrakcyjna grafika i odważne wzory zdobią każdy element i łączą się z przyciągającymi wzrok paletami kolorów. Nowy duch sportu sprawia, że ​​jest to ważna część cyfrowej kolekcji stadionów.

W chwili pisania tego tekstu nie ma daty wydania skórek Ralpha Laurena dla Fortnite. Ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że bardziej świadoma odpowiedź może być wkrótce dostępna i zobaczymy wydanie w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Gracze Fortnite muszą poczekać na nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej współpracy.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/29/fortnite-is-set-to-collaborate-with-ralph-lauren-to-create-2-new-sports-inspired-skins/