Fortnite: Następna aktualizacja zaplanowana na przyszły tydzień

Następna aktualizacja Fortnite zaplanowana jest na przyszły tydzień

Kiedy będzie następna aktualizacja Fortnite?

Ostatni miesiąc był pełen rewelacji dla fanów Fortnite, a wyciek planu działania Epic Games na rok 2024 został potwierdzony przez ostatnie wydarzenia w grze, w tym najnowszą zawartość z Gwiezdnych Wojen i nadchodzącą zawartość autorstwa Billie Eilish, ale wciąż jest mnóstwo nowej zawartości zaplanowane na Fortnite. Dlatego wielu fanów czeka, kiedy pojawi się następna aktualizacja, ponieważ zbliżamy się do premiery Fortnite Rozdział 5, Sezon 3. Na szczęście nowy niedawny wyciek sugeruje, że następna aktualizacja Fortnite może nadejść wcześniej, niż oczekiwano.

Informacja o dacie premiery kolejnego wydarzenia w Fortnite

Wyciek ten pochodzi od ShiinaBR na Twitterze, który w ciągu ostatnich kilku lat okazał się stosunkowo wiarygodnym autorem przecieków. Oczywiście, jak w przypadku każdego wycieku, tę informację należy traktować z przymrużeniem oka. Niemniej jednak informacje Shiiny pochodzą z Fortnite Status, co czyni je niemal potwierdzonymi w świecie przecieków związanych z Fortnite. Następna aktualizacja Fortnite powinna zatem pojawić się prawdopodobnie 14 maja.

Prawdziwe pytanie brzmi: co przyniesie ta aktualizacja. Wiemy, że w tym roku pojawi się nowa zawartość, ale wygląda na to, że aktualizacja z 14 maja będzie ogólnie dość minimalna. Według Shiiny ta aktualizacja nosi nazwę v29.40 i jest mało prawdopodobne, że pojawią się jakieś nowe skórki lub podobna zawartość. Prawdopodobnie będzie to bardzo lekka aktualizacja.

Nie spodziewajcie się jednak, że ujawnione skórki i wydarzenia pojawią się w aktualizacji z 14 maja. Prawdopodobnie będzie to stosunkowo prosta aktualizacja w oczekiwaniu na nowy sezon.

Plan działania Fortnite’a 2024

Wydaje się, że kolejny niedawny wyciek daje fanom szczegółowy wgląd w plan działania Fortnite na rok 2024, potwierdzony treściami Billie Eilish zaplanowanymi na Festiwal Fortnite. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Fani Fortnite mogą również spodziewać się współpracy z Piratami z Karaibów i Fall Guys. Ponadto Festiwal Fortnite powinien obejmować współpracę ze Snoop Doggiem, Metalliką i innymi artystami. Na sierpień planowany jest także sezon o tematyce Marvela z Doktorem Doomem i Fantastyczną Czwórką. Wreszcie Fortnite OG powinien powrócić jeszcze w tym roku jako wstęp do rozdziału 6, sezonu 1.

Fortnite jest dostępny na PlayStation, Switch, urządzenia mobilne, Xbox i PC.

Źródło: www.bing.com