Fortnite napotyka więcej krytyki, ponieważ „naprawiona” mechanika ponownie została wyłączona


Wiemy, że Epic Games robi wiele niesamowitych rzeczy ze swoją strzelanką Battle Royale Fortnite, ale to nie znaczy, że jest to idealna gra. W rzeczywistości, w miarę upływu sezonów, było to szczególnie złe dla zepsutej mechaniki i niedziałających nowych funkcji. Battle Royale był zszokowany, gdy zaledwie kilka dni temu Fortnite Shockwave Hammer został wyłączony po raz drugi, a teraz mamy potwierdzenie, że wcześniej wyłączona mechanika biegu przez płotki jest ponownie niedostępna. Tak, nie wygląda to dobrze.

Około 19:30 PST / 22:30 EST 12 stycznia i 03:30 GMT 13 stycznia Epic Games potwierdziło, że mechanika biegu przez płotki została tymczasowo wyłączona – ponownie – w Fortnite przez Stan Fortnite na Twitterze.

Chociaż gracze nadal będą mogli okrywać wyższe obiekty i konstrukcje, nie będą mogli korzystać z płynniejszej mobilności zapewnianej przez tę nową technikę poruszania się w żadnym trybie gry. Tak więc, chociaż nie musisz się martwić o wybór innego miejsca zrzutu, jeśli chodzi o najlepsze miejsca lądowania Fortnite w tej chwili, ale musisz o tym wszystkim pamiętać, jeśli planujesz kogoś popchnąć.

Jeśli się zastanawiasz Czemu mechanika biegu przez płotki została wyłączona w Fortnite, znowu cię obejmujemy. Wystarczy obejrzeć krótki klip od niezadowolonego gracza Battle Royale „RoyalMannequin” poniżej:

Nienawidzę mechaniki przeszkód… z FortNiteBR

Jak widać, pomijając muzykę, mechanika biegu przez płotki wyrzuca graczy zabawnie wysoko w niebo – coś, co spowoduje pewną śmierć, jeśli uderzą w coś stałego po drodze. Powiedzieć, że ta mechanika jest zepsuta, to mało powiedziane; to po prostu nie działa. Nie ma więc żadnych argumentów ze strony graczy przeciwko jego tymczasowemu usunięciu z gry.

Nie oznacza to jednak, że fani jednej z najlepszych obecnie gier typu battle royale są zadowoleni. W rzeczywistości sporo z nich jest aktywnie niezadowolonych ze stanu Fortnite. W niedawnej pamięci trudno wyobrazić sobie sezon z tak wieloma nowymi funkcjami i mechanikami, które napotykają problemy powodujące przełom w grze.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Epic Games musi radzić sobie z problemami w grze, ale wydają się one znacznie częstsze – i związane z nowymi innowacjami – niż w poprzednich aktualizacjach. Jesteśmy pewni, że deweloper poradzi sobie z tymi wyzwaniami, mamy tylko nadzieję, że gracze nie rozczarują się w międzyczasie trybem battle royale.

Źródło : https://www.theloadout.com/fortnite/hurdling-broken-disabled