Fortnite na iPhonie: jak to skonfigurować? Przewodnik krok po kroku dotyczący odtwarzania na iPhonie/iPadzie


Wiadomość o powrocie Fortnite na iPhone’a, również za darmo, podekscytowała fanów. Użytkownicy mogą myśleć, że jeszcze nie zlokalizowali Fortnite w App Store. To dlatego, że Apple i Epic wciąż mają nierozwiązane starcia. Według raportów można przesyłać strumieniowo Fortnite w usłudze Xbox Cloud Gaming firmy Microsoft na urządzeniach takich jak iPhone, iPad i komputery Mac
Aby Fortnite było darmowe, Microsoft i Epic nawiązały współpracę, więc jeśli nie masz subskrypcji Xbox Live, a zwykle grasz na PS5 lub innym urządzeniu, nadal możesz grać w Fortnite w podróży.

Proces konfiguracji Fortnite

Proces od uruchomienia do uruchomienia jest prosty, ponieważ konfiguracja zajmuje tylko dwie minuty. Wszystko czego potrzebujesz to konto Microsoft i informacje o koncie Fortnite/Epic. Jeśli nie jesteś osobą sterującą dotykiem, powinieneś mieć podręczny kontroler. Urządzenia Apple mogą również przechwytywać zarówno kontrolery Xbox, jak i PlayStation.

Jak chronić iPhone’a przed złodziejami

Jak chronić iPhone’a przed złodziejami

Jeśli chodzi o ochronę danych, wielu konsumentów woli Apple od Androida. Ale niedawny raport o złodziejach kradnących iPhone’y i włamujących się do nich zszokował użytkowników iOS na całym świecie.

Kroki, aby zagrać w Fortnite na iPhonie

1) Dodaj skrót na ekranie głównym iPhone’a lub iPada, który przeniesie Cię do Xbox Cloud Gaming.
2) Otwórz safari i przejdź do xbox.com/play.
3) Będziesz mógł zobaczyć Fortnite z przodu i na środku strony głównej.
4) Pojawi się monit ze strony z prośbą o dodanie Cloud Gaming do ekranu głównego.
5) Jeśli nie znajdziesz żadnego monitu, możesz go dodać, klikając przycisk Udostępnij, a następnie pojawi się Dodaj do ekranu głównego z listy wielu opcji.
6) Nazwę skrótu można również zmienić zgodnie z własnymi wymaganiami.
7) Stuknij w Dodaj wróć do ekranu głównego swojego iPhone’a lub iPada i znajdź nową ikonę.
8) Nie, kiedy otworzysz grę w chmurze, zostaniesz przeniesiony na stronę, która będzie podobna do witryny Xbox, na której byliśmy.
9) Kliknij Graj za darmo pod banerem Fortnite u góry ekranu.
10) Wybierz Zaloguj się, aby móc łatwo zalogować się na swoje konto Microsoft.
11) Po zalogowaniu się kliknij Graj na stronie Fortnite, a Twój Fortnite zacznie się ładować wraz z dotykowymi elementami sterującymi, które przypominają kontroler Xbox na ekranie.

Często zadawane pytania

  1. Jak płynnie grać w Fortnite na iPhonie?
    Z szybkim i niezawodnym Wi-Fi.
  2. Kto założył Fortnite?
    Epickie gry.

Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Poglądy wyrażone tutaj są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści ani nie ponosi za nie odpowiedzialności w jakikolwiek sposób. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu upewnienia się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego zawartością.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6416cf31c0e54ed4b079bc1abd2942b5&url=https%3A%2F%2Feconomictimes.indiatimes.com%2Fnews%2Finternational%2Fus%2Ffortnite-on-iphone-how-to-set-it-up-step-by-step-guide-of-playing-it-on-iphone%2Fipads%2Farticleshow%2F98758799.cms&c=2299220790463255583&mkt=fr-fr