„Fortnite” na czarnej liście w Apple App Store


Nie oczekuj, że wkrótce pojawi się „Fortnite” na urządzeniach z systemem iOS.

Ładowanie...

Błąd ładowania

„Fortnite”, prawdopodobnie największa obecnie gra na świecie, została usunięta ze sklepu App Store na iPhone’a i iPada w zeszłym roku po tym, jak Epic Games wkradło się do kodu dzięki aktualizacji, która pozwoliła firmie oferować zakupy w aplikacji bez dawania Apple 30% zamawiać. Apple wyciągnął „Fortnite” z App Store w sierpniu zeszłego roku i zlikwidował swoje konto w programie dla programistów.

Epic pozwał Apple. Apple pozwał Epic. Proces był długi i czasami zabawny, ale w zeszłym tygodniu sędzia okręgowy USA Yvonne Gonzalez Rogers w swoim orzeczeniu w większości opowiedziała się po stronie Apple. Wkrótce po orzeczeniu firma Epic złożyła wniosek o przywrócenie konta w programie dla programistów.

„Epic obiecuje, że będzie przestrzegać wytycznych Apple zawsze i wszędzie, gdy wydamy produkty na platformach Apple”, napisał dyrektor generalny Epic Tim Sweeney w e-mailu do szefa Apple App Store, który później opublikował na Twitterze w tym tygodniu.

Poprzednio: Star Wars powraca do Starej Republiki w remake ukochanej gry RPG z 2003 roku

Więcej ZAGRAJ ŻYCIE, GRY NA ŻYWO: PlayStation rezygnuje z obietnicy darmowych aktualizacji dla różnych generacji

Apple odpowiedział, stwierdzając, że nie przywróci konta programisty Epic i nie rozważy ponownie tej decyzji, dopóki wszystkie odwołania sądowe Epic nie zostaną wykorzystane, a decyzja sądu stanie się ostateczna.

„Apple skłamał” Sweeney napisał w środę na Twitterze. „Apple spędził rok, mówiąc światu, dworowi i prasie, że „przyjmą z zadowoleniem powrót Epic do App Store, jeśli zgodzą się grać według tych samych zasad, co wszyscy inni”. Epic się zgodził, a teraz Apple wycofał się z kolejnego nadużycia swojej monopolistycznej władzy nad miliardem użytkowników”.

Epic odwołał się już od decyzji z zeszłego tygodnia, więc nie jest zbyt zaskakujące, że Apple zajmie takie stanowisko. Epic i Apple to dwie największe firmy technologiczne na świecie, więc trudno też czuć się źle.

Ale było wiele osób, które grały w „Fortnite” na produktach Apple i ta decyzja im szkodzi. Miejmy nadzieję, że nie zajmie to pięciu lat, aby te dwie firmy zaczęły dobrze ze sobą współpracować.Zakurzone Rickets


© Dostarczone przez codzienną wiadomość Northwest Florida
Zakurzone Rickets

Ostatecznie orzeczenie sądu z zeszłego tygodnia może być naprawdę dobre dla twórców aplikacji spoza Epic Games pracujących w ekosystemie iOS. Sędzia orzekł, że Apple nie może już zabronić innym programistom wskazywania swoim klientom innych stron internetowych w celu realizacji transakcji poza App Store i 30% prowizji. To wygrana dla innych deweloperów, ale obecnie nie Epic.

Z Dusty Ricketts można skontaktować się pod adresem dricketts@nwfdailynews.com. Obecnie gra w „Aliens: Fireteam Elite”. Możesz go znaleźć za pośrednictwem jego identyfikatora PlayStation Network: DustRAG316.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Northwest Florida Daily News: „Fortnite” na czarnej liście w Apple App Store | Graj w życie, gry na żywo

Kontynuuj czytanieSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2A3D5D5062024946AAC1842F54B02A9A&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fnews%2Ftechnology%2Ffortnite-blacklisted-from-apple-app-store-play-life-live-games%2Far-AAOO2s1&c=10652156745311579035&mkt=fr-fr