Fortnite może wreszcie dostać Luke’a Skywalkera w swoim następnym crossoverze Star Wars


Fortnite kilka razy przeszło przez Gwiezdne Wojny. Podobnie jak jego związek z Marvelem, więź pozostaje. W rzeczywistości było kilka wskazówek, że następny crossover Gwiezdnych Wojen zbliża się szybko, a ten może sprowadzić Luke’a Skywalkera na wyspę.


Szum związany z przybyciem Luke’a zaczął się, gdy zadebiutował zwiastun czwartego sezonu. Niektórzy gracze pozostają nieugięci, widząc Jedi unoszącego się w zbiorniku z bactą. Epic Games nie potwierdziło tego ani nie zaprzeczyło, ale dedykowany zespół eksploratorów danych ugruntował przekonanie, że naprawdę może być Luke, unoszący się tam, czekając na właściwy czas, aby wejść do The Loop.

POWIĄZANE: Miau czaszki Fortnite wydzielają poważną energię transpłciową

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Dalsze wskazówki, że Luke nadchodzi do Fortnite, pochodzą od Hypexa (poprzez Forbes). Hypex ujawnił, że Epic ma kilka wyzwań związanych z Gwiezdnymi Wojnami na skrzydłach, które zostaną uwolnione w pewnym momencie czwartego sezonu. Jednak największym wskaźnikiem, który Luke będzie częścią następnego crossovera, były dwa nowe miecze świetlne odkryte w plikach Fortnite.

Zgadza się, jeśli te dość wymowne przecieki są czymś, przez co można przejść, Luke nie tylko zadebiutuje w Fortnite, ale także powrócą miecze świetlne. Niezwykle popularna broń za każdym razem, gdy pojawiają się w Fortnite, a kryptonimy w plikach gry sugerują, że miecze świetlne Luke’a z A New Hope i Return of the Jedi będą dostępne tym razem.

Jedynym powodem, dla którego wszystkie powyższe elementy należy traktować z przymrużeniem oka, jest brak powodu, dla którego Star Wars i Fortnite łączą siły w czwartym sezonie. Powróciły miecze świetlne i dodano nowe postacie z serii, aby zbiegło się to z premierą Obi-Wana w Disney Plus. Już wydaje się, że jest za późno na współpracę z Andorem, a dodanie Luke’a w tym przypadku byłoby i tak trochę dziwne. Potem kolejna seria Gwiezdnych wojen nie będzie dostępna do lutego 2023 roku, kiedy rozpocznie się trzeci sezon The Mandalorian.

DALEJ: Największe wiadomości tygodnia dotyczące gier wideo (17–23 września)Źródło : https://www.thegamer.com/fortnite-luke-skywalker-star-wars-crossover/