Fortnite może mieć zaplanowanych 8 kolejnych kolaboracji przed końcem 2022 roku


Fortnite jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na żywo, co częściowo wynika ze strategii biznesowej Epic Games. Deweloper stale wprowadza nowe treści w formie współpracy z niektórymi z największych nazwisk w branży rozrywkowej. Tylko w zeszłym roku widzieliśmy wiele kolaboracji z Marvelem, kolaborację Bruno Marsa i Dragon Ball Zz pogłoskami o kolejnych.

Zaplanowano osiem dodatkowych współpracy Fortnite w ciągu najbliższych kilku miesięcy, według Toma Hendersona z Insider Gaming. Henderson mówi, że wszystkie są „zapisane ołówkiem” na resztę 2022 r. Z pozostałymi trzema miesiącami w roku, oznacza to z grubsza prawie trzy kolaboracje miesięcznie, a jeden miesiąc ma dwa.

W tym roku mieliśmy już niesamowitą współpracę z Dragon Ball Z aktualizacja przejmująca wyspę i dodająca dwa nowe mityczne przedmioty. Chociaż ta współpraca zakończyła się trzecim rozdziałem, trzecim sezonem, zachwyciła wielu graczy większą liczbą współpracy w przyszłości. Jeśli którykolwiek z nadchodzących crossoverów jest w połowie tak dobry, jak Dragon Ball Z jeden, wtedy fani na pewno będą szczęśliwi.

W tej samej aktualizacji Henderson mówi, że rozdział trzeci, sezon czwarty zakończy się 4 grudnia, a rozdział trzeci, sezon piąty rozpocznie się 5 grudnia. Warto zauważyć, że może to być dzień lub dwa wolne od obecnych odliczań w… punkt gry do sezonu kończącego się około 3 grudnia.

To wszystko spekulacje, dopóki nie udowodnimy, że jest inaczej, i prawdopodobnie nie będziemy wiedzieć, czy Henderson ma rację do końca tego roku. Biorąc to pod uwagę, miał rację, choć trochę nieswojo, co do tego, kiedy Starfire i Dreamer przyjdą do Fortnite.

Jeśli te plotki okażą się prawdziwe, wygląda na to, że Epic nie zwalnia tempa współpracy w najbliższym czasie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632cbec614cd4191a4e029788863800e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-may-have-8-more-collabs-planned-before-the-end-of-2022&c=1299883110410314319&mkt=fr-fr