Fortnite może dodać ulepszenie odradzania


Ponieważ zbliża się nowy sezon Fortnite, przecieki ciężko pracują i wygląda na to, że mogli odkryć odradzające się ulepszenie rzeczywistości.


Fortnite badacze danych mogli odkryć ulepszenie rzeczywistości, które pozwala graczom odrodzić się po wyeliminowaniu. Pozostało tylko kilka dni w rozdziale 4 sezonu 1, ponieważ chociaż miał się zakończyć 10 marca, Epic Games przesunęło datę zakończenia sezonu, a teraz gracze mają tylko do 8 marca, aby ukończyć przepustkę bojową, zanim to nie dłużej dostępne. 9 marca dla większości będzie dniem pełnym emocji Fortnite fanów, którzy w końcu wejdą w nowy etap gry.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Rozdział 4 Sezon 1 wprowadził Rozszerzenia Rzeczywistości do Fortnite. Są to tymczasowe atuty i zdolności, które gracze mogą odblokować i pozostają aktywne przez cały mecz. To nie przypominało niczego, co kiedykolwiek zostało dodane do gry; zachęcał fanów do wymyślania nowych strategii i nagradzał ich za wypróbowywanie nowych stylów rozgrywki. Wielu graczy obawiało się, że Epic Games może usunąć Ulepszenia po zakończeniu nowego sezonu. Na szczęście A Fortnite Ogłoszenie w Aktualnościach wspomniało, że ulepszenia rzeczywistości pozostaną w grze w następnym sezonie, co uspokoiło umysły wielu zaniepokojonych fanów.

POWIĄZANE: Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 Przecieki Twierdzą, że tryb pierwszej osoby wreszcie pojawia się w grze

GMatrixGames, cieszący się złą sławą informator społeczności, twierdzi, że w przyszłym sezonie w grze pojawi się nowy typ ulepszeń rzeczywistości: ulepszenia legendarne. Jeśli ten wyciek zostanie ostatecznie potwierdzony jako fakt, legendarne ulepszenie ponownego uruchomienia może zostać dodane podczas premiery. Nie wiadomo, jak to ulepszenie mogłoby działać, ale zgodnie z plikami pozwoli graczom odrodzić się po śmierci.

Gracze zamieścili w komentarzach wiele zaniepokojonych odpowiedzi, ponieważ nawet jeśli zostanie wydane jako rzadkie ulepszenie, nadal może zepsuć rozgrywkę, ponieważ zdolność odradzania się – zwłaszcza w meczu solo – może być umiejętnością obezwładniającą. Podobnie jak niektóre ulepszenia wysysające w grze, jest bardzo prawdopodobne, że ten nie będzie dozwolony w trybie rywalizacji Fortnite tryby gry, ponieważ na te mecze nie mogą mieć tak dużego wpływu nowatorskie elementy gry.

Leakers byli ostatnio zajęci, a mnóstwo informacji na temat przyszłości gry już dotarło do opinii publicznej. Chociaż trudno jest oprzeć się ciekawości, nawet na kilka dni do rozpoczęcia sezonu, przecieki prawdopodobnie zniszczyły część zaskoczenia, które odczuwa się otwierając Fortnite po raz pierwszy po zakończeniu przestoju i przywróceniu serwerów. Miejmy nadzieję, że jeśli Reboot Reality Augment okaże się prawdziwy, będzie zrównoważony i będzie działał tylko w określonych warunkach. W przeciwnym razie byłby zbyt potężny i czyniłby go niesprawiedliwym w stosunku do innych graczy.

Fortnite jest już dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Zablokowane elementy kosmetyczne Fortnite to najbardziej rozczarowująca funkcjaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64054238d57744bea0a0c7092df1a153&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-respawning-augment-rumor%2F&c=13171025252054155247&mkt=fr-fr