Fortnite Mobile – jak grać na iOS i Android?

Fortnite Mobile – czy wciąż możesz grać na urządzeniach mobilnych?

Fortnite Mobile stał się nieco dziwniejszą stroną gry, po pozwach Epic Games przeciwko różnym dostawcom sklepów z aplikacjami mobilnymi. Może być trudno stwierdzić, czy Fortnite Mobile otrzymuje już aktywne wsparcie, a na wielu urządzeniach po prostu nie możesz uzyskać dostępu do gry. Jednak nadal istnieje Fortnite Mobile.

Gracze w wielu różnych ekosystemach mobilnych mogą pobrać pakiet APK Fortnite i wrócić do Battle Royale! Nawet Fortnite na iOS ma kilka opcji. Jeśli interesuje Cię telefon komórkowy, omówimy wszystko, co musisz wiedzieć. W ten sposób nadal możesz uzyskać dostęp do mobilnego Fortnite, głównych różnic i tego, co musisz tutaj poprawić.

Fortnite Mobile – podział na iOS i Androida

Fortnite Mobile jest z grubsza podzielony na iOS i Androida. Oba miały swoje własne zawody z turniejami, pulami nagród i e-sportem Fortnite na urządzeniach mobilnych. Następnie Epic zirytował się standardowym w branży obniżeniem przychodów z zakupów w aplikacji i zdecydował się skorzystać z usług obu dostawców. Potem zostali zabrani ze sklepu. W przypadku iOS to w zasadzie koniec historii. Apple przegląda zamknięty ogród i nie można legalnie korzystać z nowoczesnej wersji Fortnite.