Fortnite: Metallica ogłasza koncert i niesamowite wieści

Metallica w Fortnite: wydarzenie, którego nie można przegapić!

Koncert Metalliki w Fortnite

Zespół Metallica wystąpi na koncercie w Fortnite, podczas którego zagra sześć swoich najpopularniejszych piosenek. Każdy członek drużyny będzie miał swój własny strój kosmetyczny, a do Rocket Racing zostanie dodany nowy tor tematyczny. Ta współpraca obejmuje także Metallica Loot Island i Fortnite Festival Pass z dużą ilością zawartości Metallica.

Wpływ wydarzenia na Fortnite

Crossover Fortnite i Metallica będzie miał wpływ na cztery główne tryby gry. Fani Fortnite są przyzwyczajeni do ekstrawaganckich wydarzeń typu crossover. Od koncertu Marshmello na żywo w 2019 r. Fortnite powitał wielu artystów na swojej wyspie Battle Royale i w trybie kreatywnym. Wraz z uruchomieniem festiwalu Fortnite firmie Epic Games udało się w innowacyjny sposób zintegrować muzykę z grą.

Treść tej współpracy

Po wielu plotkach Metallica powróci do Fortnite z koncertem, na którym zespół wykona sześć popularnych utworów. Każdy członek drużyny będzie miał swój własny strój kosmetyczny i nową wersję LEGO, do Rocket Racing zostanie dodany tematyczny tor, Loot Island będzie inspirowany Metalliką, a karnet sezonowy Fortnite Festival będzie zawierał mnóstwo zawartości Metalliki.

Źródło: www.bing.com