Fortnite Mega wreszcie na żywo z grind rails i bez wydarzenia na żywo


Fortnite – brak wydarzenia na żywo w nowym sezonie jest trochę dziwny (zdjęcie: Epic Games)

Firma Epic Games przedstawiła pełne zestawienie tego, co można znaleźć w nowej Sezon Fortnite, od futurystycznej scenerii po nową broń.

Zanim to przeczytasz, rozdział 4 sezonu 2 Fortnite, nazwany Fortnite Mega, rozpocznie się z zaskakująco wyciszonym początkiem; przynajmniej w porównaniu z poprzednimi sezonami.

Epic Games udostępniło kilka oficjalnych informacji (niektóre z nich już wyciekły), aby przygotować graczy do nowego sezonu, a mimo to nie było wzmianki o przejściowym wydarzeniu na żywo.

Serwery właśnie przestały działać zeszłej nocy, a zwiastun filmowy pokazujący nową futurystyczną scenerię miasta wypadającą z szczelin na niebie, służy jako wyjaśnienie zmian na mapie. Ale to było to.

Niezależnie od tego, Fortnite Mega ma być kolejnym ekscytującym sezonem dla graczy, ponieważ wprowadza nową mechanikę szlifowania szyn, pozwalającą na szybkie poruszanie się po mieście, jednocześnie strzelając z broni do przeciwników.

Zwiastuny zapewniają również pierwsze właściwe spojrzenie na skórkę Eren Yeager z anime Atak Tytanów. Nie tylko dzierży swoje bliźniacze ostrza, ale może także używać swojego sprzętu ODM do chwytania się i huśtania po mapie podobnie jak Spider-Man i może odstraszać wrogów podczas atakowania ich.

Mamy nadzieję, że stanie się to umiejętnością, z której będziesz mógł korzystać niezależnie od posiadanej skórki, chociaż Eren będzie dostępny do odblokowania dopiero w dalszej części przepustki sezonowej, więc nie dowiemy się do tego czasu.

Inne nowe treści obejmują kilka nowych pistoletów i ostrze kinetyczne, specjalny rodzaj katany, który pozwala ci zaatakować i rzucić się w stronę wrogów, a także zgrabnie wyglądający motocykl i samochód do ścigania się po ulicach miasta.

Kilka starszych broni również zostało przywiezionych ze skarbca Fortnite, chociaż oficjalna strona internetowa wspomina, że ​​​​kilka pojazdów, takich jak motorówki i motocykle, zajęło ich miejsce, co oznacza, że ​​​​nie są już dostępne w bieżącym sezonie.

Siorbiący sok został zachowany z poprzedniego sezonu i został ulepszony, aby szybko przywrócić twoje zdrowie i tarczę w tym samym czasie, a do znalezienia jest siedem nowych ulepszeń rzeczywistości.

Przykłady obejmują Treasure Hunter, który zaznacza skrzynie ze skarbami na twojej mapie po pierwszym przybyciu do POI i Slap Surplus, który sprawia, że ​​każda otwarta skrzynia zawiera sok siorbany.

Jednym z ważnych szczegółów, o których gracze na PC muszą wiedzieć, jest to, że będą musieli zaktualizować system do Windows 10, aby uruchomić Fortnite. Od tego sezonu nie możesz już uzyskać dostępu do gry w systemie Windows 7 lub 8.

Jeśli nie możesz lub nie chcesz dokonać aktualizacji, jedyną alternatywą jest przesyłanie strumieniowe gry za pośrednictwem usługi GeForce Now firmy Nvidia.

Fortnite jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite Mega, aby dodać więcej skórek Resident Evil – sezon 2 wciąż nie jest dostępny

WIĘCEJ: Fortnite w końcu otrzyma tryb pierwszej osoby w przyszłym sezonie, mówi przeciek

WIĘCEJ: Kosmetyki Stranger Things powracające do Fortnite wkrótce zgłaszają wyciek

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640b702651154bcc9cca717c1fe970d0&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2023%2F03%2F10%2Ffortnite-mega-finally-live-with-grind-rails-and-no-live-event-18420568%2F%3Fico%3Drelated-posts&c=2234160781913163255&mkt=fr-fr