Fortnite Lock On Pistolet: dostępny w Rozdziale 5?

Pistolet Lock On w Fortnite powraca i jest gotowy do akcji w nowym sezonie! Dowiedz się, jak zdobyć tę potężną broń i jak jej używać, aby uzyskać maksymalną skuteczność.

Gdzie znaleźć pistolet z blokadą w Fortnite?

Pistolet namierzający w Fortnite jest teraz częścią łupów ogólnych, co oznacza, że ​​można go znaleźć, przeszukując skrzynie, zestrzeliwując drony w gorących strefach oznaczonych na mapie złotą nazwą lub szukając generała łupów na ziemi. Naturalnie, zostanie ona również upuszczona przez wyeliminowanych przez ciebie przeciwników, jeśli mieli ją wtedy na sobie. Pistolet z blokadą Fortnite jest dostępny wyłącznie jako broń rzadka, więc szukaj pistoletu w kolorze niebieskim. Jak na razie pistolet z blokadą nie pojawił się jako łup ze skrzynki z bronią Fortnite i nie można go kupić bezpośrednio od żadnej postaci Fortnite, więc niestety znalezienie takiego jest kwestią szczęścia.

Jak korzystać z pistoletu Lock On w Fortnite?

Aby użyć pistoletu namierzającego w Fortnite, musisz wycelować przez celownik, a następnie namierzyć przeciwnika znajdującego się w promieniu 50 metrów od ciebie. Po namierzeniu celu zobaczysz znaczniki wskazujące, że ładują się maksymalnie cztery strzały, a następnie pociągnij za spust, aby wypuścić naładowane strzały w kierunku wroga – one zawsze podążają za nim i trafiają w niego, chyba że uda mu się przełamać zamek lub kryć się. Lądowanie co cztery strzały powinno zadać co najmniej 100 obrażeń, jednak ładowanie wymaga czasu, podczas którego będziesz narażony na kontrataki. Pamiętaj też, że pistolet namierzający Fortnite, który nie jest przymocowany do celu, ma niski poziom celności, zwłaszcza poza zasięgiem 50 m, więc pamiętaj, aby sparować go z inną bronią o większym zasięgu, aby stawić czoła przeciwnikom znajdującym się dalej.

Źródło: www.gamesradar.com