Fortnite LEGO: współpraca, która może opóźnić sezon 5

Czy uważasz, że Fortnite wyczerpał swoje zasoby inspiracji kulturą popularną? Po wielu kolaboracjach z Gwiezdnymi Wojnami, Marvelem, DC i różnymi seriami anime można by się spodziewać, że duże crossovery staną się nieco mniej ekscytujące. Ale chociaż crossover z Jujutsu Kaisen jest wielkim hitem, jasne jest, że Epic Games jeszcze nie straciło impetu. Długo wyczekiwany crossover z LEGO może mieć jednak negatywny wpływ na samą grę.

LEGO może opóźnić start nowego sezonu Fortnite

Plotka głosi, że aktualizacja v27.00, która normalnie odpowiadałaby rozdziałowi 4 – sezonowi 5, może nie być nowym sezonem. Wydaje się raczej, że jest to duży crossover LEGO, który byłby tak ważny, że można by go uznać za sezon sam w sobie. Według przeciekającego Fortnite, Shiiny, kolejne partnerstwo z LEGO może być tak duże, że zastąpi drugą połowę bieżącego sezonu, sezon 5.

Uważa się, że Fortnite planuje nie nazywać swojej następnej aktualizacji treści „Sezon 5”, ponieważ zespół mógłby wykorzystać następne dwa miesiące na skupienie się na pracy z LEGO. Krążą plotki, że ta zawartość byłaby na tyle ważna, że ​​wystarczyłaby na cały sezon. Zgodnie z tą teorią Fortnite Rozdział 4 – Sezon 5 zostanie po prostu przesunięty, aby zrobić dla niego miejsce. Nie wiadomo, czy rozdział 4 zakończy się crossoverem LEGO, a następnie przejdzie do rozdziału 5. Byłby to pierwszy raz w Fortnite i wskazywałby, że ten crossover z LEGO jest na skalę niespotykaną w Battle Royale Epic Games. .

Reakcja fanów na crossover LEGO w Fortnite

To ogromne wydarzenie i gracze przygotowują się na jego nadejście, ale niektórzy są sceptyczni, że crossover może być wystarczająco duży, aby zastąpić cały sezon. Jeden z graczy wymamrotał: „Cała mapa powinna być zbudowana z LEGO, jeśli pominą na to sezon. Inny dodał: „Będzie albo zbyt fajnie, albo super głupio”, a trzeci stwierdził: „W tym momencie powinni po prostu zrobić całą mapę i całą grę jako przygodę LEGO”. Pomysł crossovera LEGO x Fortnite jest bardzo popularny i, szczerze mówiąc, już wyobrażamy sobie LEGO 2K Drive.

Tak czy inaczej, prawda wkrótce zostanie nam ujawniona. Jeśli LEGO rzeczywiście przejmie Fortnite, jak się wydaje, przygotuj się, ponieważ Epic może po prostu „budować” imperium z tych plastikowych klocków.

Źródło: www.ggrecon.com