Fortnite LEGO: data premiery, skórki, otwarty świat i nie tylko

Niesamowita współpraca Fortnite i LEGO: co wiemy

Fortnite i LEGO nawiązały niesamowitą współpracę, która pozwoli Ci budować wspomnienia (a może nawet prawdziwe zestawy LEGO). Zanurz się w zupełnie nową mapę otwartego świata, przebierz się w skórki LEGO, a być może w niedalekiej przyszłości będziesz mógł nawet odtworzyć swoje przygody w Fortnite z prawdziwych klocków.

LEGO przetrwanie w otwartym świecie

Głównym celem współpracy LEGO Fortnite jest zupełnie nowy tryb gry w otwartym świecie. W tym trybie gracze muszą przebić się przez tę przygodę polegającą na przetrwaniu i budowie. Ten nowy tryb gry przeniesie graczy do świata LEGO, w którym wszystko jest zbudowane z klocków LEGO.

W tym trybie gracze będą mogli również korzystać z wielu funkcji, takich jak system zdrowia i energii, obozy do odpoczynku, możliwość wydobywania zasobów, tworzenia przedmiotów, budowania struktur, kupowania przedmiotów od kupców, walki z różnymi wrogami, a nawet posiadania własnych zwierzęta.

Skórka LEGO Fortnite

Jeśli chodzi o skórki LEGO Fortnite, nie ma oficjalnych wiadomości. Jednak w trybie przetrwania gracze będą grać minifigurkami LEGO, w pełni zgodnymi ze światem LEGO. Pomysł skórek do LEGO Fortnite nie jest wykluczony, choć nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Zestawy LEGO Fortnite

Krążą plotki o wydaniu prawdziwych zestawów LEGO Fortnite towarzyszących tej współpracy. Jednak podobnie jak w przypadku skórek, nic nie zostało potwierdzone.

Spekulacje pochodzą z tweeta z oficjalnego konta LEGO, przedstawiającego zbudowaną z klocków LEGO Loot Lamę. Może to jednak być również zwiastun kolejnego trybu gry.

To wszystko, co na tę chwilę wiemy na temat współpracy Fortnite i LEGO. Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami na temat e-sportu, gier i nie tylko.

Źródło: www.bing.com