Fortnite: Leak ujawnia pojawienie się nowego, niszczycielskiego karabinu snajperskiego do pojazdów

Nowy karabin snajperski w Fortine: koniec pojazdów w Fortnite?

Nowe zagrożenie dla pojazdów w Fortine

Fortnite, odcinek 5, sezon 3, spotkał się jak dotąd z mieszanym przyjęciem ze strony graczy. Wiele skarg pojawiło się po wprowadzeniu modyfikacji pojazdów, które wyposażają samochody w wieżyczki z karabinami maszynowymi, opancerzone opony, „ścigacze krów” i nie tylko.

Konsensus jest taki, że prawie niemożliwe jest przetrwanie meczu w trybie Battle Royale bez prowadzenia nadmiernie wyposażonego samochodu.

Podczas gdy inne przedmioty z Sezonu 3, takie jak Pięści Nitro, mogą przeciwstawić się potężnym pojazdom, gracze nadal uważają, że Epic musi albo osłabić samochody, albo dodać więcej broni, aby zrównoważyć wrażenia.

Nowa, potężna broń

Przecieki krążące za pośrednictwem AllyJax i RyanDoesLeaks sugerują nową broń snajperską jako przeciwwagę dla pojazdów. Jak zauważył HYPEX, potencjalnie niszczycielska moc tej broni może zadać pojazdom nawet trzykrotnie większe uszkodzenia.

Statystyki mogą ulec zmianie, ale te wydają się najbardziej prawdopodobne:

  • Obrażenia: 138
  • Mnożnik głowy: 2,5x (345 obrażeń)
  • Uszkodzenia konstrukcji: 193
  • Częstotliwość strzelania: 0,64
  • Czas przeładowania: 2,7 s
  • Amunicja: 1

Problemem może być oczywiście rzekoma zdolność tej broni do ładowania tylko jednego strzału na raz. Jak wynika z kolejnych postów AllyJax, nowy karabin snajperski w Fortnite nie pozwoli graczom na ulepszenie go za pomocą magazynka bębnowego.

Jeśli ta broń pojawi się w Rozdziale 5 Sezonu 3, obecnie nie wiadomo, kiedy gracze będą mogli się jej spodziewać w grze.

Przyszłość pełna niespodzianek

Sezon 3: Destroyed rozpoczął się w piątek, 24 maja, wprowadzając kilka nowych lokalizacji w dolnej części mapy, a także kontrowersyjne modyfikacje pojazdów. Nuka-Cola i pancerz wspomagany T-60 z Fallouta również trafiły do ​​bitwy na początku tego sezonu.

W nadchodzących tygodniach i miesiącach Epic Games może mieć w zanadrzu jeszcze więcej. Na przykład poprzednie przecieki wskazują, że w sezonie 3 pojawi się także zawartość inspirowana Piratami z Karaibów, w tym mapy skarbów, pistolety skałkowe i armaty pirackie.

Źródło: www.bing.com