Fortnite łączy siły z Coachellą, aby uzyskać nowe przedmioty i skórki w grze | Najnowsze wiadomości, muzyka i media hip-hopowe


Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Epic Games / Fortnite x Coachella

Coachella powraca w prawdziwym życiu i wirtualnym świecie Fortnite.

Fortnite, gra znana z tego, że zawiera kilka interesujących skórek postaci, wprowadzi teraz do gry dźwięki i modę festiwalu sztuki i muzyki Coachella. Epic Games ogłoszone na swoim blogu od teraz i do 16 maja, Fortnite gracze mogą wejść do „Coachellaverse” i zdobyć przedmioty związane z Coachella oraz posłuchać muzyki ponad 30 artystów prezentowanych w Coachella 2022 w Icon Radio.

ten Fortnite x Współpraca z Coachella to pierwszy raz, kiedy Coachella wkroczyła w przestrzeń gier wideo. Fortnite, z drugiej strony nie jest nowy, ponieważ dał już graczom kilka muzycznych doświadczeń. Niesamowicie popularna darmowa gra wideo połączyła już siły z Travisem Scottem, Ariane Grande i Marshmello, aby odnieść sukces podczas koncertów w grze. Niestety, dzięki temu partnerstwu Coachella nie pojawi się jako wydarzenie na żywo w grze, ale zapewni kosmetyki i muzykę w grze.

Pierwsze dwa przedmioty w stylu Coachelli, stroje Wilder i Lyric, są już dostępne w ItemShopie.

Strój Wildera zawiera „plecak Finfin z motywem rekina (dołączony do stroju), Neonowy kilof gryzący i okład Finfin Flair. Wilder Outfit jest wyposażony w alternatywny styl Cosmic Equalizer, który reaguje na muzykę” – ogłosił Epic Games.

Fortnite x Coachella

Źródło: Epic Games / Fortnite x Coachella

Strój Lyric składa się z „plecy kaktusowego Swaguaro (dołączony do stroju) i dodaje kilka strun za pomocą elektrycznego festiwalowego kilofa niszczarki. (Oba reagują na muzykę.) Podobnie jak strój Wilder, strój Lyric jest wyposażony w reaktywny styl alternatywny Cosmic Equalizer.

Fortnite x Coachella

Źródło: Epic Games / Fortnite x Coachella

Drugi drop, który pojawi się w czwartek, 21 kwietnia, o godzinie 20:00 ET, będzie zawierał stroje Alto i Poet.

„Pasujące akcesoria Alto to świąteczny, reagujący na muzykę Back Bling Sonic Vibes (dołączony do stroju) oraz tropikalny kilof Softest Electropalm” – ujawnił Epic Games.

Fortnite x Coachella

Źródło: Epic Games / Fortnite x Coachella

Lyric będzie zawierał „Kosmonautyczny plecak na hełm (dołączony do stroju), zwróci uwagę kilofem Cactical Crusher i będzie gwiazdą dzięki malowaniu sceny głównej”.

Fortnite x Coachella

Źródło: Epic Games / Fortnite x Coachella

Weekendowy jeden z festiwali Coachella, teraz pozbawionych Kanye Westa, oficjalnie rozpoczął się dzisiaj i obejmie występy Lil Baby, Ari Lennox, Baby Keem, Big Sean, Daniela Ceasera, Megan Thee Stallion i innych.

Zdjęcie: Epic Games / Fortnite x CoachellaŹródło : https://hiphopwired.com/1165866/coachella-fortnite-skins-music-content/