Fortnite: Koszmarów Czar 2022: Pełne informacje i aktualizacje do Fortnite v22.20


Gdy gęsta mgła powoli spowija wyspę, wkraczamy w sezon Koszmarów Czarów w Fortnite. Wraz z aktualizacją 22.20 zobaczymy, że wyspa roi się od niejasnych zmian na mapach i nawiedzonej poświaty Fortnite: Koszmarów Czar. Co więcej, zobaczymy nowe zadania o tematyce Halloween, specjalne zaklęcia łubinu i ukochane stare tryby powracają z niespodzianką.

Historia Fortnite: Koszmarów Czar rozpocznie się 18 października i zakończy się 1 listopada, gdy zakończysz ostatnie rozdziały swojej pełnej grozy przygody. Pierwszy rozdział twojej historii, jak każda historia z rozdziału trzeciego, zaczyna się w Drzewie Rzeczywistości, gdzie DJ Lyka pomoże ci przejść przez twoją transformację łubinów. W Drzewie Rzeczywistości znajdziesz Ołtarze Przemian i tam możesz odprawić rytuał, aby zdobyć Szpony Wyjcowe. Po ukończeniu rytuału i zdobyciu pary Wyjcowych Pazurów będziesz mieć zdolność Wilczego zapachu, co oznacza, że ​​możesz teraz śledzić pobliskich wrogów. Poza tym otrzymasz umiejętność cięcia i cięcia w powietrzu, aby stylizować swoich wrogów w naprawdę okrutny sposób.

Wraz z powrotem Fortnite: Koszmarów Czar, powraca też Horde Rush. Tym razem Cube Monsters powraca, a raczej po raz pierwszy pojawia się w Zero Build. Możesz więc unicestwić hordy potworów, przetrwać nieustanne inwazje Cube Monsters i zniszczyć ostatniego bossa bez pomocy struktur. Zero Build Horde Rush pozostanie w grze nawet po zakończeniu wydarzenia Fortnite 1 listopada. Możesz więc ukończyć wszystkie zadania Horde Rush do 15 listopada.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, pojawi się zestaw zadań związanych z pędem Hordy Zerowej Budowy. I, oczywiście, przed zakończeniem wydarzenia będzie cała seria zadań Fortnite: Koszmarów Czar, takich jak ukończenie rytuału Ołtarza Przemiany, odwiedzanie miejsc takich jak Ponure Wzgórza i używanie przedmiotów takich jak Cukierki i Wyrzutnia Dyni. Po ukończeniu dwóch codziennych zadań w Fortnite: Koszmarów Czar zostaniesz sowicie wynagrodzony w postaci szybowca Everything’s End Glider, plecaka Chrome Cage Back Bling i kilofa Unmaker.

Aktualizacja uruchamia się również z kilkoma skórkami tematycznymi. Pierwsze i być może najbardziej zapadające w pamięć to te inspirowane koncepcjami zwycięzców marcowego Concept Royale: @Dreowings oraz @KitSunexkitsu.

I wreszcie, aktualizacja 22.20 dodaje funkcję niestandardowego ruchu klawiatury przekątnej. Dzięki temu nowo wprowadzonemu ustawieniu możesz teraz dostosować ruch swoich postaci po przekątnej. Innymi słowy, po włączeniu tego ustawienia będziesz mieć większą kontrolę nad swoją postacią.

Aktualizacje Fortnite: Koszmarów Czar to, oprócz aktualizacji sezonowych, jedna z największych aktualizacji, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie. Chociaż jest wiele informacji, którymi można się zająć, spodziewamy się, że wraz z rozwojem opowieści o Fortnite: Koszmarach Czar do sklepu gry trafi więcej skórek i kosmetyków.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634e8e3f5d5d4208972b310309ddb646&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fthe-spooky-season-begins-fortnitemares-2022-v22-20-patch-notes&c=17661748556755965811&mkt=fr-fr