Fortnite: Koszmarów Czar 2021: kiedy jest wydarzenie Fortnite Halloween, start w Wielkiej Brytanii, skórki i co jest dostępne w ItemShopie


Przez cały październik fani Fortnite mogą cieszyć się nowymi mapami, skórkami i zadaniami o tematyce Halloween

Popularna gra Battle Royale Fortnite wprowadza swoich graczy w upiorny duch Halloween dzięki corocznemu przerażającemu wydarzeniu Fortnitemares.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, czego możesz oczekiwać od gry w październiku – i kiedy Fortnite: Koszmarów Czar ma się zakończyć.

Zapisz się do naszego biuletynu NationalWorld Today

Biuletyn i przebić się przez hałas

Co to są koszmary Fortnite?

Fortnite: Koszmarów Czar to coroczne Halloweenowe wydarzenie w Fortnite, niosące ze sobą halloweenowe mapy, gry i doświadczenia.

Fortnite wkracza w ducha Halloween dzięki corocznemu wydarzeniu Fortnitemares (zdjęcie: Epic Games)

Przez cały październik w sklepie pojawią się nowe i powracające stroje na Halloween.

Karty na Witryna Epic Games ujawni legendarne potwory, które trafiają do sklepu z przedmiotami Fortnite, a także klasyczne postacie z Fortnite, które otrzymają upiorny zwrot. Z każdym debiutem w sklepie karty będą odwracać się na rozwijającej się stronie.

Możesz spojrzeć na kartę, aby zobaczyć, kto wejdzie do sklepu z przedmiotami – i koniecznie sprawdź rewersy innych kart, aby uzyskać wskazówki, kto będzie następny.

Czy jesteś podekscytowany nowymi wydarzeniami w Fortnite: Koszmarami Czar? (Zdjęcie: Epic Games)

Potwór i mumia Frankensteina pojawią się jako część uniwersalnego zestawu potworów – pod koniec miesiąca znajdziesz także Mumię, która krąży po wyspie jako postać, gdy próbuje znaleźć drogę do domu do podziemi.

Co się dzieje z kostkami?

The Cubes zaczęli opracowywać strategię kolejnego etapu swojego planu – a Epic Games mówi, że „zwiększą swoją dominację na wyspie”.

Przygotuj się na to, zdobywając nową broń z The Sideways i zwracając Halloweenowe sztuczki – i miej oko na specjalny powracający tryb LTM.

Mówiąc o sztuczkach Halloween, na wyspie są teraz nowi Łowcy Podwójnych Potworów – można ich znaleźć w skrzyniach lub na ziemi.

Czy jesteś gotowy do walki z kostkami? (Zdjęcie: Epic Games)

Podczas chaosu sześcianów będą również zadania do wykonania, aby zdobyć przerażające nagrody.

Rick Grimes przybył nawet, by walczyć z potworami Sześcianami, i ma nowy „zimowy” styl z płaszczem – a Daryl Dixon i Michonne również wrócili, by mu pomóc.

Kiedy zaczyna się i kończy Fortnite: Koszmarów Czar?

Fortnite: Koszmarów Czar wystartowało 5 października, a w sklepie z przedmiotami pojawiły się zainspirowane przez społeczność Boxy i Boxer oraz nowe, świecące wersje ich alternatywnych stylów widmowych.

Coroczne wydarzenie Halloween będzie trwało do 1 listopada i jest podzielone na cztery tygodnie, z których każdy będzie miał swoją własną zawartość zaplanowaną do wydania.

Tygodnie są podzielone w następujący sposób:

  • Tydzień pierwszy: od 5 do 11 października
  • Tydzień drugi: od 12 do 18 października
  • Tydzień trzeci: od 19 do 25 października
  • Tydzień czwarty: 26 października do 1 listopada
Epic Games wciąż nie ogłosiło jeszcze więcej wydarzeń w Fortnite: Koszmarów Czar (zdjęcie: Epic Games)

W tym roku Fortnite: Koszmarów Czar zakończy się trzecim festiwalem filmowym Shore Nite. Podobnie jak poprzednie Short Nites, Shortnitemares zawierać będzie animowane filmy krótkometrażowe o upiornych i złowrogich motywach.

The Short Nite odbędzie się w stworzonym przez twórców kinie stworzonym przez Quantam Builds, gdzie każdy film krótkometrażowy będzie miał swój własny pokój. Możesz wybrać kolejność, w jakiej je oglądasz, lub możesz oglądać je wszystkie w pętli w sali festiwalowej.

„Więcej szczegółów na temat Shortnitemares podzielimy się bliżej programu. Potraktuj to jako swoją kartę z zaproszeniem!” Epic Games mówi.

Wiadomość od redaktora:
Dziękuję za przeczytanie. NationalWorld to nowa krajowa marka wiadomości, stworzona przez zespół dziennikarzy, redaktorów, producentów wideo i projektantów, którzy mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii. Dowiedz się więcej o kto jest kim w zespole, a nasz wartości redakcyjne. Chcemy założyć społeczność wśród naszych czytelników, więc śledź nas dalej Facebook, Świergot oraz Instagrami kontynuuj rozmowę. Możesz także zapisz się do naszych newsletterów i codziennie otrzymuj wyselekcjonowany wybór naszych najlepszych lektur do swojej skrzynki odbiorczej.

Source : https://www.nationalworld.com/culture/gaming/fortnitemares-2021-when-is-fortnite-halloween-event-uk-start-skins-and-whats-available-in-the-item-shop-3414837