Fortnite Kill Potwierdzony kod mapy i jak grać »FirstSportz


Fortnite Kill Confirmed to konkurs kreatywny zainicjowany przez Fortnite Creative, który jest częścią Fortnite Creative, który pozwala graczom zbierać złoto od powalonych graczy. Zawiera kody dostępne dla członków społeczności Fortnite, a zainteresowani gracze mogą dołączyć do kreatywnej mapy w czymś innym niż Fortnite Battle Royale. Gracze mogą używać różnych kreatywnych kodów map, aby uzyskać inny smak rozgrywki. W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o Fortnite Kill Confirmed.

Powiązane: Fortnite Creative Mayhem| Wszystko co musisz wiedzieć

Potwierdzone zabójstwo Fortnite Mapa

KOD: 5031-1015-5317

Tryb kreatywny Fortnite pozwoli graczom stworzyć własną prywatną mapę z całą zawartością gry, w tym trybami przetrwania i zbieranie złota od powalonych graczy. Gracze mogą tworzyć własne serwery i dołączać do nich inne osoby. Ten tryb był już częścią kreacji Fortnite i zawiera tryb, w którym gracze musieli wykonywać zadania. Pozwala społeczności na odblokowanie różnych aren z wyzwaniami, w których gracze mogą wziąć udział.

Fortnite Kill Potwierdzony kod mapy i jak grać
Fortnite Kill Potwierdzony kod mapy i jak grać

Tryb kreatywny w Fortnite pozwala graczom robić wszystko i wszystko w nim, podnosząc iloraz zabawy z grą o krok wyżej. Nowy tryb może służyć do testowania i odkrywania wielu nowych funkcji w grze oraz do formułowania strategii, a nawet więcej. Odkąd Fortnite został nazwany przez wielu członków społeczności monotonnym, wydaje się, że Fortnite starał się jak najlepiej przełamać przyziemne gry i wprowadzić trochę nieszablonowego myślenia.

Fortnite Kill Potwierdzony kod mapy i jak grać
Fortnite Kill Potwierdzony kod mapy i jak grać

Jak wejść:

  • URUCHOM FORTNITE — wybierz opcję KREATYWNA w menu wyboru gry i kliknij ZMIEŃ, aby uzyskać dostęp do tego menu.
  • NACIŚNIJ PLAY – Następnie wybierz KOD WYSPY i naciśnij enter.
  • WPISZ KOD – Wpisz kod wybranej mapy na ekranie i kliknij URUCHOM, aby rozpocząć grę.

Klasyczna mapa została upubliczniona przez Siorba. To imponujące doświadczenie kreatywne i zawiera zadania. Od ogromnych kreacji RPG po horrory, a nawet mapy oparte na popularnych grach, takich jak Cyberpunk 2077, Fortnite Creative odkrywa zupełnie inny poziom zabawy, a gracze powinni wypróbować go nawet dla zabawy.


Przeczytaj także: Pakiet Robo-Ray DLC, BluGlo Injector Back Bling, darmowe V-dolceSource : https://firstsportz.com/fortnite-kill-confirmed-map-code-and-how-to-play/