Fortnite już wkrótce: Jam Tracks w muzyce w lobby!

Z ankiety przeprowadzonej wśród graczy, która wyciekła, Fortnite wkrótce doda utwory z Fortnite Festival Jam Tracks jako muzykę w lobby.

Wprowadzenie utworów Jam w Fortnite:

Utwory Jam zostały wprowadzone podczas festiwalu Fortnite po jego premierze pod koniec 2023 roku. Utwory te można kupić w sklepie z przedmiotami Fortnite i używać podczas festiwalu Fortnite jako stałe dodatki muzyczne.

Możliwość posiadania tych utworów za 500 Vdolców za sztukę była fajna, ale niektórzy członkowie społeczności uważali, że można było zastosować je w dodatkowy sposób. W szczególności przekształcenie utworów Jam Tracks w muzykę w lobby, którą można odtwarzać w oczekiwaniu na następną grę.

Konwertowanie utworów Jamu na muzykę w lobby:

Pomysł na tę prośbę wyszedł od samej Lobby Music, która mogłaby zostać dodana do oferty Fortnite Festival i odtwarzana w tym trybie. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego ta funkcja nie działa w obie strony.

Według informacji ujawnionych przez przeciekającą Fortnite, Shiinę, funkcja dodawania utworów Jam Tracks jako muzyki w lobby pojawi się wkrótce. Wyciek ten pochodzi z ankiety wysłanej do niektórych graczy.

Społeczność była zachwycona tą wiadomością i wdzięczna, że ​​ich zakup zostanie wykorzystany do celów innych niż festiwal Fortnite.

Inni członkowie społeczności wyrazili podobne zdanie, chętnie słuchając swoich ulubionych piosenek w oczekiwaniu na kolejną grę. Epic Games nie podjęło jednak tej decyzji szybko; wdrożenie tej funkcji zajęło nieco ponad trzy sezony.

W ankiecie wysłanej do graczy Fortnite nie ujawnił, kiedy Jam Tracks zostaną przekonwertowane na muzykę w lobby, co oznacza, że ​​dokładna data jest nadal niepewna.

Poza tą dobrą wiadomością, wdrożenie Jam Tracks w Lobby Music może spowodować potencjalny wzrost ceny tego ostatniego, ponieważ pełni on podwójną funkcję.

Źródło: www.bing.com