Fortnite teraz dostępne na Fire TV i Luna – Zeenews

Amazon wprowadza Fortnite na Fire TV i Luna

Amazon ogłosił, że popularna gra wideo Fortnite jest już dostępna dla klientów Fire TV w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Niemczech za pośrednictwem usługi gier w chmurze Amazon Luna. Członkowie Amazon Prime mogą również rozpocząć grę w ramach członkostwa Prime, a wszyscy inni klienci mogą grać z istniejącą subskrypcją Luna + lub rejestrując się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny Luna +.

Fortnite dla każdego

„Klienci Luna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech i Wielkiej Brytanii mogą teraz grać w dowolne tryby gry Fortnite, takie jak Battle Royale i Creative, na urządzeniach, które już posiadają, w tym telewizorach i tabletach Fire TV oraz odtwarzaczach multimediów strumieniowych, laptopach i przez przeglądarkę na urządzeniach mobilnych”, powiedział Amazon w poście na blogu.

„Fortnite to gra, o którą najczęściej prosili klienci Luna w Stanach Zjednoczonych i cieszymy się, że możemy wprowadzić ten tytuł do usługi” — powiedział Daniel Rausch, wiceprezes Amazon Entertainment Devices and Services. „Jesteśmy zaangażowani w uczynienie gier bardziej dostępnymi i tańszymi, bez potrzeby kupowania drogiego sprzętu” – dodał.

Wymagania sprzętowe

Ponadto firma zaleca prędkość internetu na poziomie co najmniej 10 Mb/s, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry, co jest niezbędne do gry w Fortnite na Amazon Luna.

Źródło

http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64549ca8e12a4616968e53fc46e2a582&url=https%3A%2F%2Fzeenews.india.com%2Ftechnology%2Ffortnite-now-available-on-fire-tv-amazon-luna-2603150.html&c=17950280800376972715&mkt=fr-fr.