Fortnite jest zamykany w Chinach


Dołącz do liderów gier online na GamesBeat Summit Next, który odbędzie się w dniach 9-10 listopada. Dowiedz się więcej o tym, co będzie dalej.


Po ponad dwóch latach testów Fortnite zostanie zamknięty w Chinach 15 listopada. Gra nigdy nie została oficjalnie uruchomiona na tym terytorium i celowo brakowało funkcji, takich jak zakupy aplikacji.

„Gatunek battle royale został w Chinach ściśle uregulowany” mówi Daniel Ahmad na Twitterze. „Zatwierdzone tam gry krajowe mają poważne zmiany w treści”.

Chiny mają ścisłe wytyczne dotyczące gier wideo, zakazujące takich rzeczy jak widoczna krew i martwe ciała. Gry Battle Royale muszą być ostrożne, aby promować swoje gry jako gry szkoleniowe dla wojska, a nie gry typu last man standing.

We wrześniu 2021 r. chiński organ regulacyjny wprowadził zakaz korzystania z Player Unknown’s Battlegrounds z powodu nieprzestrzegania wytycznych. PUBG oferuje bardziej realistyczny, realistyczny świat, w którym gracze mogą się zaangażować. Kreskówkowy styl Fortnite mógł sprawić, że jest to gra typu battle royale, która najlepiej spełnia te wytyczne. Tencent jest właścicielem praw wydawniczych zarówno do PUBG, jak i Fortnite w Chinach i opracował znacznie popularniejszy PUBG Mobile. Pomimo popularności Fortnite w innych krajach azjatyckich, nigdy nie stał się wielkim hitem w Chinach.

Seminarium internetowe

Trzech najlepszych profesjonalistów od inwestycji opowiada o tym, czego potrzeba, aby sfinansować swoją grę wideo.

Oglądaj na żądanie

Innym potencjalnym problemem jest to, że gra w Fortnite jest zbyt fajna. Chiny niedawno wprowadziły ograniczenia dotyczące czasu, przez jaki nieletni mogą grać w gry wideo. Obywatele poniżej 18 roku życia nie mogą grać w gry dłużej niż godzinę dziennie w piątek, sobotę i niedzielę. Badanie opublikowane w maju sugerowało, że większość graczy Fortnite w Ameryce spędza z tą strzelanką ponad trzy godziny tygodniowo. Spośród badanych graczy 64% gra minimum sześć godzin tygodniowo.

Od 1 listopada nie można tworzyć nowych kont w Fortnite China. Gracze, którzy mają już konto, będą mogli kontynuować grę do 15 listopada.

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Wspaniali, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • Możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady tylko dla członków specjalnych, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawianie z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może nawet fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do stron o podobnych poglądach

Zostań członkiem

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5DD9F3C4DD5A4ED4BB457DF50F28DA0B&url=https%3A%2F%2Fventurebeat.com%2F2021%2F11%2F01%2Ffortnite-is-shutting-down-in-china%2F&c=16732046026112821717&mkt=fr-fr