Fortnite na Olimpiadzie Esportowej: Mistrzowie strzelania i bilety na sprzedaż.

Fortnite staje się esportem olimpijskim

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby umiejętności w Fortnite doprowadziły Cię do olimpijskiej chwały? Teraz możesz to zrobić, dzięki Międzynarodowemu Komitetowi Olimpijskiemu (MKOl), który dodał Fortnite do składu Olympic Esports Finals.

Tuzin graczy z Fortnite Champion Series weźmie udział w zawodach strzeleckich wspieranych przez Międzynarodową Federację Sportów Strzeleckich podczas specjalnego wydarzenia Fortnite Kreatywna Wyspa. Nie będzie więc żadnych bitew do ostatniego gracza ani demonstracji budowania, ale to da ci szansę zobaczenia w akcji jednych z najlepszych wirtualnych strzelców sportowych na świecie.

Jednocześnie MKOl otworzył sprzedaż biletów na Olympic Esports Week, który koncentruje się na pierwszych osobistych finałach serii zawodów 2023. Możesz transmitować wydarzenia zarówno przez Olympics.com, jak i kanały mediów społecznościowych Olympics.

Olympic Esports Series

Olympic Esports Series obejmowało już dziewięć gier, które z grubsza pokrywają się z prawdziwymi sportami prowadzonymi przez międzynarodowe federacje. Mieszanka zawiera Po prostu tańcz, Gran Turismo wyścigi, kolarstwo Zwift, a nawet szachy internetowe. To kontynuacja Olympic Virtual Series z 2021 roku, która obejmowała pięć cyfrowych sportów. MKOl postrzega to jako część szerszych wysiłków na rzecz wspierania e-sportu i łączenia się ze społecznością gier wideo.

Dodatek A Fortnite wyspa jest zgodna z celami e-sportowymi Komitetu: są to „pokojowe zawody” z ekwiwalentem fizycznym. Nadal nie zobaczysz cyfrowej olimpiady z udziałem Counter Strike 2 Lub Liga Legend. Powiedziawszy to, Fortnite jest zdecydowanie najpopularniejszą grą, która dotarła do serii Esports. Teoretycznie mogłoby to przyciągnąć publiczność, która w przeciwnym razie przeszłaby na korzyść konwencjonalnych turniejów e-sportowych.

Terminarz i bilety

The Fortnite mecze strzelectwa sportowego odbędą się 24 czerwca. Jeśli chcesz zobaczyć zawody na żywo, możesz kupić bilety na Olympic Esports Week. Jeśli uda Ci się dotrzeć do Singapuru między 22 a 25 czerwca, będzie Cię to kosztować 10 SGD (około 7,50 $) za jeden dzień lub 20 SGD (15 $) za trzy dni zawodów rozpoczynających się 23 czerwca.

Podsumowanie

Fortnite staje się esportem olimpijskim, a tuzin graczy z Fortnite Champion Series weźmie udział w zawodach strzeleckich. MKOl otworzył sprzedaż biletów na Olympic Esports Week, który koncentruje się na pierwszych osobistych finałach serii zawodów 2023. The Fortnite mecze strzelectwa sportowego odbędą się 24 czerwca. Możesz transmitować wydarzenia zarówno przez Olympics.com, jak i kanały mediów społecznościowych Olympics.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645519f668744a41aef1c804a1be52d0&url=https%3A%2F%2Fnews.yahoo.com%2Ffortnite-is-now-an-olympic-esport-143312772.html&c=2877919492936311439&mkt=fr-fr.