Fortnite i Gwiezdne Wojny – nowe elementy i stroje do odblokowania!

Fortnite i Gwiezdne Wojny łączą siły

Gwiezdne Wojny gorączka szaleje i Fortnite to najnowsza właściwość na przeziębienie. Jak ogłoszono na Gwiezdne Wojny blogu, od 2-23 maja 2023 rgracze, którzy podróżują Fortnite będzie można chwycić nowe Gwiezdne Wojnytematyczne elementy do odblokowania i przedmioty, w tym stroje dla Anakina Skywalkera i Padmé Amidali, a także miotacze DC-15 i NPC Żołnierzy-klonów, których można użyć w bitwie. Aktywacja „Find the Force” wprowadzi również kilka specjalnych szczelin Fortnitejest główną wyspą, a wejście do tych szczelin pozwoli graczom spotkać Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Dartha Maula – którzy wszyscy będą szkolić graczy w posługiwaniu się Mocą. Ukończenie tych misji nagrodzi graczy mieczem świetlnym – niebieskim, zielonym lub czerwonym – oraz możliwością korzystania z wybranych zdolności Mocy, w tym pchania, przyciągania i rzucania.

„Find the Force” i „prequelowa” trylogia Gwiezdne Wojny

Co ciekawe, fabuła „Find the Force” jest ściśle powiązana z kontrowersyjną „prequelową” trylogią Gwiezdne Wojny, który jest często uważany za najgorszy z franczyzy. Mimo to filmy mają w sobie silne poczucie nostalgii i przewartościowania Atak klonów I Zemsta sitów doprowadził do ponownej popularności wśród młodych fanów.

Recenzja Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor

Czas tego wydarzenia crossover jest dość sprytny. Nie tylko my jesteśmy w środku Gwiezdne Wojny emocje, dzięki intrygującym zapowiedziom ogłoszonym podczas obchodów Star Wars Celebration na rok 2023, Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor został niedawno wydany i spotkał się z dużym uznaniem. w Centrum gier recenzji, nazwaliśmy to „ karkołomnym eposem science fiction opartym na zręcznie napisanej głównej obsadzie”. 'Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor wyróżnia się jako niesamowicie mocny, filmowy Gwiezdne Wojny opowieść, która splata zapadającą w pamięć, fascynującą historię, która przyspiesza przez karkołomne akty, i dramatyczne zakończenie, które daje nadzieję na przyszłość.

Dołącz do akcji w Fortnite

Entuzjazm dla tej przygody rozprzestrzenił się – i Fortnite kapitalizacja na ponownym zainteresowaniu franczyzą w jej następstwie to świetna taktyka. Ci, którzy grali i cieszyli się Jedi: Ocalałylub kogokolwiek, kto interesuje się tzw Gwiezdne Wojny franczyza, warto sprawdzić Fortnite w nadchodzących tygodniach, gdy rozpocznie się „Find the Force”. Wydarzenie już się rozpoczęło i potrwa do godz 23 maja 2023 r Na 9:00 EST.

Źródło: https://www.gameshub.com/news/news/fortnite-star-wars-crossover-may-2023-2615068/.