Fortnite: Jam Tracks wkrótce dostępne jako muzyka w lobby!

Z ankiety przeprowadzonej wśród graczy, która wyciekła, wynika, że ​​Fortnite wkrótce doda utwory z Fortnite Festival Jam Tracks jako muzykę powitalną.

Utwory jammowe z festiwalu Fortnite

Utwory Jam zostały wprowadzone podczas festiwalu Fortnite po jego premierze pod koniec 2023 roku. Utwory te można kupić w sklepie z przedmiotami Fortnite i używać podczas festiwalu Fortnite jako stałe dodatki do utworów.

Jam Tracks jako muzyka powitalna

Doceniono możliwość posiadania tych utworów w cenie 500 V-dolców za sztukę, ale niektórzy członkowie społeczności uznali, że można je lepiej zintegrować. W szczególności poprzez zamianę utworów Jam Tracks w muzykę powitalną, którą można odtwarzać w oczekiwaniu na następną grę.

Pomysł na tę prośbę wziął się z samej muzyki powitalnej, którą można było dodać do oferty festiwalu Fortnite i odtwarzać w tym trybie. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego ta funkcja nie działa w obie strony.

Niedaleka realizacja

Według przeciekającej Fortnite, Shiiny, wkrótce pojawi się funkcja dodawania utworów Jam Tracks jako muzyki domowej. Wyciek ten pochodzi z ankiety wysłanej do niektórych graczy.

Społeczność była zachwycona tą wiadomością i wdzięczna, że ​​ich zakup zostanie wykorzystany do celów innych niż festiwal Fortnite.

Inni członkowie społeczności wyrazili podobne zdanie, podekscytowani możliwością słuchania ulubionych piosenek w oczekiwaniu na następną grę. Epic Games nie podjęło jednak tej decyzji szybko; wdrożenie tej funkcji zajęło nieco ponad trzy sezony.

W ankiecie wysyłanej do graczy Fortnite nie ujawnił, kiedy Jam Tracks zostaną przekonwertowane na muzykę powitalną, co oznacza, że ​​dokładna data jest nadal niepewna.

Pomijając dobre wieści, wdrożenie Jam Tracks jako muzyki domowej może spowodować, że jej cena potencjalnie wzrośnie, ponieważ ma podwójną funkcję.

Źródło: www.bing.com