Fortnite: jak zobaczyć ślady


Chcesz wiedzieć, jak zobaczyć ślady w Fortnite? Wysłuchanie kroków gracza jest jednym z podstawowych aspektów wygrywania każdej gry typu battle royale i Fortnite nie jest wyjątkiem. Aby usłyszeć kroki wroga za ścianą lub z dużej odległości, wielu graczy zakłada wysokiej jakości słuchawki i sprawia, że ​​gra brzmi głośniej. A co z graczami, którzy nie mogą kupić dobrych słuchawek lub z jakiegoś powodu nie potrafią bawić się dźwiękiem? Twórcy Fortnite znalazł rozwiązanie i dodał do gry funkcję, dzięki której można zobaczyć kroki i inne efekty dźwiękowe w grze. Aby włączyć tę funkcję, musisz przejść do Fortnite ustawienia i wykonaj kilka prostych kroków. Nasz przewodnik Ci w tym pomoże i podpowie, jak zobaczyć ślady w Fortnite.

Jak zobaczyć ślady w Fortnite?

Oprócz powodów, które opisaliśmy wcześniej, istnieje wiele innych sytuacji, w których powinieneś zobaczyć kroki wroga. Nawet jeśli bawisz się dźwiękiem, pomoże ci to lepiej nawigować i zauważyć wroga na czas. Ponieważ możesz pomyśleć, że to tylko pestka, ale widząc małe ikony kroków, możesz być pewien, że to gracz. Ponadto wizualizacja odgłosów kroków pomoże ci lepiej poruszać się podczas gorących bitew. Ta funkcja jest również świetna dla początkujących, którzy nie wiedzą, co oznacza dźwięk.

Między innymi może ktoś chce grać podczas słuchania ulubionej muzyki bez rozpraszania się obcymi dźwiękami. A w takiej sytuacji zobaczenie kroków może być bardzo przydatne. Ale bez względu na powód, oto, co powinieneś zrobić, aby zobaczyć ślady w Fortnite:

  • Początek Fortnite.
  • Kliknij trzy paski w lewym górnym rogu menu głównego.
  • Otwórz „Ustawienia”, klikając ikonę koła zębatego w lewym dolnym rogu otwartego menu.
  • Następnie przejdź do zakładki Audio, klikając ikonę głośnika u góry ekranu.
  • W sekcji Dźwięk znajdź element Wizualizuj efekty dźwiękowe i włącz go.

Związane z:

Fortnite: Jak podarować skórki znajomemu

Po wykonaniu tych wszystkich prostych kroków możesz uruchomić dowolny tryb gry i przetestować tę funkcję w praktyce. Oprócz możliwości zobaczenia kroków, zobaczysz lokalizację skrzyni, dowiesz się, z której strony słychać strzały i wiele więcej. Zdecydowanie zalecamy włączenie tej funkcji i nigdy jej nie wyłączanie, ponieważ pomoże to w wielu sytuacjach w grze.

Fortnite jest dostępny na PC w Epic Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch, Mobile i Xbox Series X|S.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-see-footsteps/