Fortnite: Jak znaleźć (i pokonać) wysoką kartę (walka z bossem i nagrody) » GossipChimp


FortniteW najnowszym sezonie dodano zupełnie nowego bossa zwanego Wysoką kartą, z którym gracze mogą walczyć, aby zdobyć określone łupy. Z każdym sezonem Battle Royale zapewnia zupełnie nowego bossa, który zwykle trzyma określoną broń i różne nieocenione łupy, których gracze mogą użyć, aby zmienić ostateczną indywidualną pozycję.

Jednak znalezienie A Fortnite boss może być nieco trudny, ponieważ ich miejsca odradzania mogą być losowe i wymagać od graczy ich wyszukiwania. Nie trzeba dodawać, że z powodu tego, że boss upuszcza bezcenną broń i dodatkowe łupy, wielu graczy na mapie może również próbować znaleźć Wysoką kartę. Dlatego gracze muszą uważać na swoje otoczenie i upewnić się, że oczyścili królestwo z wrogich graczy przed podjęciem tego bossa w Fortnite.

Powiązane: Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 Przewodnik po przepustce bojowej (gwiazdy, poziomy i nagrody)

Gdzie znaleźć i pokonać wysoką kartę

Wysoka karta nie jest łatwa do znalezienia; niemniej jednak ustalono, że boss zazwyczaj pojawia się w pobliżu skarbców. Szef zwykle był zauważany w Mega miasto I Brutalny bastion obok wraz ze swoimi poplecznikami w białych kombinezonach. Oprócz tych miejsc, gracze również muszą się udać Fortnitekluczowe miejsca lądowania, które składają się na sklepienie. Ponieważ miejsce odrodzenia Wysokiej karty jest losowe, nie ma żadnej ustalonej lokalizacji, do której gracze mogliby się udać, aby go odszukać.

Gdy gracze ustawią Wysoką kartę, muszą najpierw wyeliminować jego poplecznika, a następnie skupić się na atakach na bossa. Aby zachować dobre samopoczucie, gracze są naprawdę pomocni w walce z tymi NPC z osłony, aby uniknąć bezsensownej utraty życia. Pomocne może być również zaopatrzenie graczy w wystarczającą ilość tarcz i bandaży na wypadek, gdyby zostały one złamane przez Wysoką kartę lub jego popleczników. Wysoka karta nie ma żadnych szczególnych ataków, więc pokonanie go jest stosunkowo proste. Warto jednak wspomnieć, że broń Highcarda może zadać ogromne obrażenia, dlatego gracze powinni zawsze traktować go z pełnym dobrostanem.

Jak zdobyć karabin szturmowy z tłumieniem spustoszenia z wysokiej karty

Gdy gracze pokonają Highcard, będą mogli wybrać jego broń, tj Karabin szturmowy z tłumikiem Havoc. Jak sugeruje identyfikacja, lufa tego automatycznego karabinu jest tłumiona, co daje graczom niespotykane dotąd korzyści na polu bitwy. Oprócz karabinu szturmowego, Highcard może również upuścić kartę Vault Keycard. Tej karty można użyć do odblokowania skarbca w FortniteMega City, które zawiera bezcenne łupy, z których gracze mogą korzystać w późniejszych fazach meczu.

Więcej: Członkostwo załogi Fortnite marzec 2023 r. (data rozpoczęcia, cena i nagrody)

 • Okładka Fortnite'a
  Fortnite
  Wydany:
  2017-07-21
  Gatunek muzyczny:
  Akcja, wojna
  ESRB:
  T
  Platformy:
  Windows, macOS, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
  Wydawcy:
  Epickie gry
  Data wydania :
  21 lipca 2017 rŹródło : https://gossipchimp.com/fortnite-how-to-find-beat-highcard-boss-fight-rewards/