Fortnite: Jak znaleźć i dołączyć do wydarzenia Wild Dreams The Kid LAROI


Fortnite: Jak znaleźć i dołączyć do wydarzenia Wild Dreams The Kid LAROI

Dzieciak LAROI daje koncert w Fortnite Rozdział 4; to pierwsze wydarzenie muzyczne w grze. Wild Dreams, wydarzenie piosenkarza, to nie tylko występy na żywo, ale także walka z bossem i szansa na wygranie ekskluzywnych nagród. A korzyści płynące z sukcesu wyspy są znaczne. W ten sposób możesz dołączyć Wydarzenie na żywo Wild Dreams Kid LAROI koncert, który właśnie odbywa się w Fortnite.

Jak dołączyć do The Kid LAROI Fortnite Live Event Island

Wydarzenie na żywo Kid LAROI, podobnie jak inne interaktywne koncerty w grze, są dostępne na stronie Discover w grze, z opcją uczestnictwa w górnej części menu. Odkryliśmy, że niekoniecznie dotyczy to wszystkich graczy. Jeśli masz problemy ze zlokalizowaniem wydarzenia, możesz również wpisać kod 2601-0606-9081 w zakładce Kod wyspy.

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem wydarzenia w każdym lobby musi znajdować się 12 uczestników, więc może nastąpić mała przerwa w twoich planach eksploracji wyspy Wild Dreams. Gdy tam dotrzesz, wykonawca zacznie puszczać ekskluzywną muzykę i da ci szansę na podjęcie jednego z sześciu wyzwań. Twoim zadaniem jest burzenie mebli pojawiających się w późnych momentach przedstawienia i zabicie potwora grasującego po wyspie. The Dzieciak LAROItematyczny ekran ładowania, więcej PD i utwory muzyczne w lobby to tylko niektóre z korzyści, które można zdobyć, wykonując te zadania.

Powinieneś wiedzieć, że wydarzenie zakończy się 27 kwietnia, chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego. Tymczasem ci, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć darmowe łupy, mogą sprawdzić łańcuch zadań Oathbound. Oathbound toczy się na mapie Battle Royale gry, a nie w fizycznej lokalizacji, i obejmuje ponad 11 wyzwań, które można ukończyć, aby zdobyć doświadczenie i nowe elementy kosmetyczne, które w przeciwnym razie byłyby niedostępne.

Źródło : https://thewestnews.com/fortnite-how-to-find-and-join-the-kid-larois-wild-dreams-event/