Fortnite: Jak zdobywać tarcze w drzewie rzeczywistości


Cotygodniowe misje i wyzwania są zawsze dobrym sposobem na zdobycie PD, aby szybko awansować w Fortnite. Opłaca się więc ukończyć je wszystkie JAK NAJSZYBCIEJ. Oczywiście ważne jest, aby uważać na innych graczy, którzy mogą brać udział w wygranej, ponieważ nie wszyscy będą siedzieć i czekać, aż ukończysz wyzwanie. W takim przypadku pomożemy Ci szybko wykonać zadanie, abyś mógł przejść dalej. The Fortnite Zadanie rozdziału 3: Sezon 4, o którym mowa, jest wyzwaniem zdobycia tarcz w Drzewie Rzeczywistości. Z naszym przewodnikiem nie jest to trudne.

Zdobywaj Tarcze w Drzewie Rzeczywistości w Fortnite

Jest z czego czerpać Fortnite, a misja to świetny sposób na wykonanie tego. Więc nie wstydź się wyzwań. Mogą przenosić cię po całej mapie i dokonywać wyczynów, których w przeciwnym razie byś nie zawracał sobie głowy.

Teraz to, co chcemy zrobić, to wypełnić jeden z najnowszych celów questów w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4. Został on przedstawiony poniżej:

To również dość proste zadanie. Więc nie powinno to sprawić ci większych trudności.

Po pierwsze, spróbuj wylądować w Drzewie Rzeczywistości, jeśli możesz. W przeciwnym razie wyląduj wystarczająco blisko, aby szybko się tam dostać. Ten obszar był kiedyś dość gorący, ale lądowanie nie powinno być tak niebezpieczne jak wcześniej. Jeśli już, może zauważyć zwiększoną aktywność dzięki graczom próbującym ukończyć wyzwanie. Bądź więc gotowy do walki na wszelki wypadek.

W każdym razie możesz zdobyć tarcze na Fortnite Drzewo rzeczywistości przy użyciu różnych środków.

Z jednej strony to przerośnięte martwe drzewo otacza mnóstwo życia. Grzyby Slurp są oczywiste w okolicy. Możesz odbijać się od tych świecących grzybów, aby zyskać tarcze. To świetny sposób na ukończenie wyzwania.

Alternatywnie możesz szukać skrzyń w okolicy i zużywać wszelkie znalezione tarcze. Będzie to liczyć się do twoich tarcz zdobytych w Fortnite Lokalizacja drzewa rzeczywistości.

Aby ukończyć wyzwanie, musisz zużyć 75 punktów życia.

Związane z:

Fortnite: Jak strzelać do celów podczas zipliningu

Fortnite jest dostępny na PC, PS5 i PS4, Xbox One i Series, Nintendo Switch i Android.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-gain-shields-at-the-reality-tree/