Fortnite: Jak zdobyć skórkę Uraraka


Uraraka jest jednym z najnowszych Moja Akademia Bohaterów postacie, w które możesz wejść jako skórka Fortnite. Połączenie popularnego anime z grą jest już dostępne, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć wszystkie nowe funkcje. Dostępnych jest kilka skórek, ale te będą cię kosztować. Sprawdź poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat skórki Uraraki, a także dodatkowych funkcji, które możesz z nią uzyskać.

Jak zdobyć skórkę Uraraka w Fortnite

Zawsze chętna do pomocy obywatelom i bycia bohaterem sama w sobie, Ochaco Uraraka jest jednym z bohaterów Moja Akademia Bohaterów. Jest twarda i nie ustępuje, co sprawia, że ​​idealnie pasuje do grona innych skórek bohaterów w grze.

Ale jak zdobyć skórkę Uraraki Fortnite? Cóż, nie licz na to, że wygrasz to w jakimkolwiek wydarzeniu lub wyzwaniu. Musisz kupić skórkę Uraraka, jeśli chcesz zostać licealistą. Udaj się więc do sklepu i poszukaj jej kosmetyków. Ponieważ przedmioty w sklepie zmieniają się codziennie, możesz sprawdzać codziennie, jeśli jej nie widzisz.

Zauważysz jednak, że istnieją dwa sposoby na zdobycie skórki Uraraka Fortnite: Pakiet lub Solo.

Tam jest Pakiet klasy 1-A w Fortnite. Uraraka jest w tym pakiecie. Będzie Cię to kosztować w sumie ok 1800 V-dolców. Nie tylko zdobędziesz Urarakę, ale także innych uczniów Bakugo i Deku.

Związane z:

Jak zdobyć skórkę All Might w Fortnite

Mimo to, może po prostu szukasz Uraraki? Jeśli tak, możesz zdobyć skórkę Uraraka Fortnite sam za 1500 V-dolców.

Dzięki tej skórce odblokujesz też całkiem fajny plecak dla Uraraki. Jej plecak, zwany wzmacniaczem Uravity, jest animowany, a nawet świeci. Jednak jej skóra nie zawiera kilofa. Zamiast tego możesz zdobyć jej kilof Rozbijacz Uravity 800 V-dolców.

Jak widzisz, masz kilka sposobów na zdobycie skórki Uraraki lub po prostu na zakup jej wspaniałego Niszczyciela Uravity do użycia z dowolną skórką. Wybór należy do Ciebie, w jaki sposób chcesz reprezentować tę postać Fortnite.

Fortnite jest dostępna na PC, systemy PS5 i PS4, systemy Xbox One i Series, Nintendo Switch oraz Android.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-get-the-uraraka-skin/