Fortnite: Jak zdobyć skórkę Renegade Raider „Blaze” dla…


Czy chcesz być częścią „OG” Fortnite? W takim razie zdobądź ognistą wersję Renegade Raider za jedyne 200 V-dolców!

Blaze jest dostępny po okazyjnej cenie w sklepie z przedmiotami! | © Epic Games

Każdy, kto gra w Fortnite, prawdopodobnie zna skórkę Renegade Raider. Po raz pierwszy został wydany we wrześniu 2017 roku, zaledwie dwa miesiące po premierze Fortnite! Jest to jedna z absolutnych skórek OG i nie widziano go w sklepie z przedmiotami od listopada 2017 r. Jednak alternatywna wersja skórki, Inferna, weszła do gry w czerwcu 2020 r.

Dzięki temu gracze mogą poczuć się przynajmniej trochę jak OG. Ognista skórka jest wizualnie co najmniej tak fajna jak oryginalna Renegade Raider. A najlepsze jest to, że jeśli spełnionych jest kilka określonych parametrów, możesz zdobyć skórkę za jedyne 200 V-dolców, czyli około 2 euro. Więc prawdziwa okazja!

Jak zdobyć skórkę Blaze za 200 V-dolców

W rzeczywistości nie ma tajnej sztuczki ani usterki, której można użyć, aby zdobyć skórkę za tak niską cenę. Jedynym wymaganiem jest udział w rundzie reaktywacji w Rozdziale 3, Sezon 4.

Ci, którym udało się zebrać 200 punktów, zostali nagrodzeni przedmiotami kosmetycznymi z zestawu Bad Fire. Obejmowały one emotikon Spikehead, opakowanie Forge, kilof Red Hot Vengeance i szybowiec Fiery Descent. A teraz to Rozdział 4, sezon 1 jest w pełnym rozkwicie, firma Epic dodała te bardzo kosmetyczne przedmioty do sklepu z przedmiotami.

Więc jeśli udało ci się zdobyć wszystkie przedmioty z rundy reaktywacji, musisz wydać tylko 200 V-dolców, aby zdobyć skórkę i plecak, jeśli kupisz cały zestaw Bad Fire.

Uruchom ponownie rajd
Grind był naprawdę tego wart! | © Epic Games

Oczywiście cena jest również obniżona, jeśli udało ci się odblokować tylko kilka nagród rundy reaktywacji. Ale 200 V-dolców to oczywiście totalna okazja! Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że pakiet normalnie kosztowałby 2000 V-dolców, a pojedyncza skórka kosztowałaby 1500 V-dolców.

Więc jeśli byłeś jednym z grinderów w rundzie reaktywacji w Rozdziale 3, Sezon 4, to wskakuj do sklepu z przedmiotami. W końcu nieczęsto dostaje się tak tanią skórkę.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/fortnite/renegade-raider-blaze-skin-200-v-bucks