Fortnite: Jak zdobyć chwytaka talii Erena Yaegera


Nadszedł sezon 2 rozdziału 4 Fortnite, który przynosi nie tylko nowe lokalizacje i broń, ale także bardzo wyjątkowy nowy przedmiot: gadżet do manewrów 3D z anime Atak Tytanów. Pokażemy Ci, jak działa przedmiot i jak go zdobyć.

Fortnite: Wkrótce sam będziesz mógł poczuć się jak pogromca tytanów. | © Epic Games

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 już jest, a ekscytujący zwiastun zapowiada wyjątkowo fajny nowy przedmiot. To jest Waist Grappler z anime Attack on Titan. Eren Yeager to sekretna skórka przepustki bojowej tego sezonu, więc gracze są bardzo podekscytowani możliwością wypróbowania nowego przedmiotu.

Z tego poradnika dowiesz się jak działa Eren Yeager Waist Grappler w Fortnite i jak go zdobyć.

Fortnite: Jak korzystać z chwytaka talii

Belt Grappler w anime Attack on Titan to rodzaj sprzętu opracowanego przez ludzi, który zapewnia dużą mobilność w bitwach z Tytanami. Przybiera formę uprzęży, która otacza większą część ciała poniżej szyi.

Najprostszym sposobem użycia chwytaka talii jest wycelowanie w przedmiot i wystrzelenie haków z liną, a następnie uruchomienie mechanizmu gazowego, aby przemieścić się w kierunku tego obiektu. Następnie możesz odczepić i kontynuować jazdę do przodu.

I chociaż sam przedmiot nie jest jeszcze w grze, jesteśmy pewni, że Epic będzie trzymał się oryginału i sprawi, że będzie działał w Fortnite, tak jak w anime.

W końcu w grze były już podobne przedmioty, takie jak strzelanka sieciowa Spider-Mana czy hak z liną. Przypuszczalnie Waist Grappler będzie działał w ten sam sposób, z wyjątkiem tego, że ma dodatkowe wzmocnienie.

Gdzie znaleźć talia Grappler w Fortnite

Jak dotąd, Belt Grappler nie jest w grze. Więc na próżno będziesz szukać, jeśli go szukasz. Epic nie ujawnił również jeszcze żadnych informacji o tym, kiedy nowy przedmiot wejdzie do gry. Skórka Eren Yaeger będzie dostępna w grze od 25 kwietnia 2023 r.

Istnieje duża szansa, że ​​Waist Grappler zostanie wypuszczony w tym samym czasie co skórka. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak Epic Games poradzi sobie z wprowadzeniem tego kultowego sprzętu anime do Battle Royale.

Gdy tylko przedmiot pojawi się w grze, oczywiście zaktualizujemy dla Ciebie ten artykuł.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/fortnite/eren-jaeger-3d-waist-grappler