Fortnite: Jak zadawać obrażenia dziobem z kurczaka


Chcesz wiedzieć, jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka Fortnite? Fortnite to gra typu battle royale, w której gracze muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać i pozostać w walce. Kurczaki są znanymi stworzeniami w grze i zwykle nie wyrządzają ci krzywdy, chyba że są chromowane lub pobudzone. Jednak czy wiesz, że możesz zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka Fortnite? Ta funkcja była ukryta w grze przez pewien czas, a teraz możesz zdobyć 20 000 punktów XP za zranienie przeciwnika lub NPC Dziobaniem Kurczaka. W tym przewodniku dowiesz się, jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka Fortnite.

Obrażenia dziobem kurczaka są częścią zadania Avian Ambush Quest, a zadanie wymaga zadania obrażeń dziobem kurczaka. Wyglądają one bardzo zabawnie, ale możesz poważnie zaszkodzić swoim przeciwnikom za pomocą Dziobaka.

Związane z:

Fortnite: Wszystkie wysokooktanowe zadania i nagrody Rocket League

Jak zadawać obrażenia Dziobakiem w Fortnite?

Możesz zadawać obrażenia Dziobaniem Kurczaka Fortnite poprzez znalezienie kurczaka i zadanie obrażeń przeciwnikowi lub NPC trzymając go. Być może będziesz musiał uderzyć go kilka razy, aby upewnić się, że wykonałeś zadanie. Wydaje się również, że największym wyzwaniem jest to, że nie będziesz mógł używać niektórych broni, trzymając je. Oto kroki, które musisz wykonać.

  1. Znajdź kurczaka w grze. Możesz je znaleźć w różnych miejscach na mapie, takich jak tereny trawiaste, lasy czy w pobliżu budynków.
  2. Gdy znajdziesz kurczaka, złap go. Nie idź za tym. Zamiast tego zablokuj mu drogę, biegnij w jego stronę i wejdź w interakcję z Kurczakiem, aby go złapać.
  3. Po złapaniu Kurczaka trzymaj go na czubku głowy i biegnij w stronę przeciwnika lub NPC.
  4. Atakuj cel trzymając Kurczaka na głowie. Kiedy atakujesz, pamiętaj, że otrzymujesz również Obrażenia. Gdy uda ci się zadać Kurczakowi wystarczającą ilość obrażeń, misja zostanie zakończona, a ty otrzymasz 20 000 PD.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci zadać obrażenia przeciwnikowi lub NPC dziobiąc kurczaka Fortnite. To zabawny i wyjątkowy sposób na pokonanie przeciwników i zdobycie dodatkowych punktów XP. Koniecznie wypróbuj go przy następnej zabawie Fortnite!

Fortnite też jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-deal-damage-with-chicken-peck/