Fortnite: Jak wydawać polecenia NPC


W Fortnitena mapie Battle Royale, możesz znaleźć wielu NPC i zatrudnić ich, aby pomogli ci podczas meczu jako dodatkowy mięsień. Ale jeśli nie wydasz im konkretnych rozkazów, zwykle robią swoje i wędrują, co może skończyć się ujawnieniem Twojej lokalizacji innym graczom. Aby wydać im rozkazy i zmienić je w lepszy atut podczas strzelanin (lub po prostu pozwolić im odejść), oto jak wydawać polecenia Fortnite Zatrudniasz NPC.

Jak wydawać polecenia NPC Fortnite

Przede wszystkim oczywiście musisz zatrudnić NPC. Porozmawiaj z nimi i zapłać 100 sztabek złota, aby dołączyli do ciebie, a pojawią się na minimapie jako niebieska strzałka. W Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, możesz znaleźć dziewięciu różnych NPC do wynajęcia na całej wyspie Battle Royale.

Teraz, gdy NPC będzie za tobą podążał, otwórz menu koła poleceń Follower przez trzymając środkową mysz przycisk, jeśli grasz za pomocą klawiatury i myszy na komputerze lub naciśnij Lewy przycisk na Twoim Pad kierunkowy jeśli używasz kontrolera na konsolach lub PC. Chociaż te polecenia mogą być świetnym sposobem na wykorzystanie NPC jako przynęty do przyciągnięcia innych graczy, niemniej jednak FortnitePolecenia NPC są raczej ograniczone i dają tylko cztery opcje:

  • Odrzuć: Odrzuć postać.
  • Przenieś: Powiedz wynajętej postaci, gdzie ma się przenieść.
  • Czekaj: Powiedz postaci, aby czekała tam, gdzie aktualnie stoi.
  • Podążaj: Spraw, aby NPC podążał za tobą.

I masz to. W ten sposób możesz wydawać proste polecenia NPC, których zatrudniasz Fortnite. Bądź na bieżąco w The Nerd Stash, aby uzyskać więcej wiadomości i przewodników po swoich ulubionych grach.

Związane z:

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Jak zdobyć Port-a-Bunker

Fortnite jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, iOS i Android.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-give-commands-to-npcs/