Jak zdobyć nagrody Twitch Drops w Fortnite? – Poradnik 2021

Jak zdobyć nagrody Twitch Drops w Fortnite?

W ramach promocji Twitch Drops Epic Games od czasu do czasu zapewnia graczom Fortnite darmowe specjalne gadżety. Najlepsze jest to, że zdobycie tego skarbu jest dość proste i zazwyczaj polega na oglądaniu autoryzowanych transmisji przez określony czas.

Promocje nagród Twitch Drop w Fortnite

Przeszłości zawsze można było znaleźć coś wspaniałego w promocjach nagród Twitch Drop w Fortnite, które obejmowały różne graffiti, emotki, banery profilu, ekrany wczytywania i skórki. Poniżej wyjaśniono, w jaki sposób możesz zdobyć te darmowe prezenty Fortnite Twitch Drop.

Aktualna sytuacja

Niestety, obecnie nie ma aktywnych promocji nagród Fortnite Twitch Drops. Ale prawdopodobnie wkrótce będzie dostępnych znacznie więcej darmowych skórek i makijażu. Wystarczy oglądać kwalifikujące się kanały Twitch w okresach aktywnych kampanii, aby otrzymać te darmowe nagrody Twitch Drops dla Fortnite (zwykle w tytule transmisji widnieje informacja „Drops Enabled”).

Warunki uzyskania nagrody Fortnite Twitch Drop

Nagroda Fortnite Twitch Drop jest dostępna tylko dla tych, którzy połączyli swoje konta Twitch i Epic Games. Po otrzymaniu przedmiotu na swoim profilu Fortnite gracze mają 14 dni na odebranie nagrody Twitch Drop podczas transmisji.

Jak połączyć konta Twitch i Epic Games?

Nie martw się, jeśli nie masz pewności, jak połączyć swoje konta Twitch i Epic Game. Wykonaj następujące podstawowe kroki:

  1. Przejdź do strony Połączone konta na oficjalnej stronie Epic Games po zalogowaniu.
  2. Pod symbolem Twitcha kliknij przycisk Połącz.
  3. Wybierając przycisk „Połącz konto” i wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło Twitch, możesz uzyskać dostęp do swojego konta Twitch. Ten ekran może być dla Ciebie niewidoczny, jeśli jesteś już zalogowany.
  4. Aby zakończyć powiązanie kont Epic Games i Twitch, kliknij „Autoryzuj”.

Teraz, gdy wasze konta są połączone, możecie odbierać nagrody z Fortnite Twitch Drop. Pamiętaj jednak, że zachęty możesz otrzymać tylko wtedy, gdy oglądasz kanał przez określony czas. Gdy spełnisz wymagania wstępne, na Twoim koncie Twitch pojawi się powiadomienie potwierdzające, że się kwalifikujesz. Aby odebrać nagrodę Fortnite Twitch Drop, przejdź do sekcji ekwipunku Twitcha.

Źródło: Meaww.com.