Fortnite: Jak odblokować nagrody w połowie sezonu dla…


Nagrody Fortnite Mid-Season są wreszcie do odblokowania, a my pokazujemy, jak awansować swoje konto i zdobyć nagrody Battle Pass!

Zdobywaj poziomy konta i odblokowuj style w połowie sezonu! | © Epic Games

Fortnite Rozdział 4, Sezon 1 Nagrody w połowie sezonu są wreszcie dostępne, więc wracamy do grindowania, jeśli nie chcesz przegapić żadnego z darmowych elementów kosmetycznych! Oczywiście, jak zawsze, musisz posiadać przepustkę bojową tego sezonu, ale nic nie powinno cię powstrzymać na drodze do zdobycia wszystkich elementów kosmetycznych, prawda?

Pokażemy ci, czym są nagrody w środku sezonu i jak je zdobyć.

Oto nagrody w połowie sezonu w Fortnite Rozdział 4, Sezon 1

Mówiąc o Przepustce Bitewnej, w końcu wygląda to tak, jak kiedyś, z czego zwłaszcza starzy weterani Fortnite są bardziej niż zadowoleni! Zamiast mieć wszystkie dodatkowe elementy kosmetyczne w segmencie „Dodatkowe nagrody” przepustki bojowej, wprowadzili koncepcję „nagród w połowie sezonu”. Gracze na drodze do poziomu 100 powinni mieć możliwość zdobycia stylów w połowie sezonu, zanim przejdą do nagród bonusowych.

Zasadniczo te style dodatków służą graczom jako motywacja do jak najszybszego przechodzenia przez kolejne poziomy sezonu. Oto wszystkie nagrody w połowie sezonu, które będą dostępne w Fortnite Rozdział 4, Sezon 1:

  • Słoneczna Selene
  • Groźny Masaj
  • Ognista Zbroja
  • Wyjazdowy mecz Dusty
  • Wniebowstąpienie Nezumi

Jak odblokować nagrody w połowie sezonu w Fortnite Rozdział 4, Sezon 1

Co siedem dni dostępny będzie styl, a jedynym wymogiem do jego odblokowania jest „osiągnięcie 10 poziomów konta”. Ponadto musisz ukończyć te wyzwania w kolejności.

Dopóki nowy styl nie zostanie odblokowany w grze, gromadzenie poziomów konta nie liczy się do postępów. Oto mały przegląd:

  • Postępy na poziomie konta nie będą się liczyć, dopóki wyzwanie nie będzie dostępne w grze
  • Trzeba iść po kolei. Oznacza to, że na przykład nie możesz odblokować stylu Menacing Maasai, dopóki nie odblokujesz stylu Sunlight Selene
  • Każde ukończone wyzwanie (10 poziomów konta) nagradza cię również 25 000 PD

Należy pamiętać, że poziom Twojego konta w Fortnite jest zupełnie inny niż poziom przepustki bojowej. jeśli
Jeśli chcesz sprawdzić poziom swojego konta, możesz to zrobić w sekcji Kariera w Fortnite. Tutaj możesz znaleźć swój poziom konta w górnej części po lewej stronie.

W ten sposób zwiększasz poziomy konta

Najlepszym sposobem na szybkie zdobywanie poziomów konta jest zdobywanie kolejnych poziomów w grze. Można to zrobić, na przykład, po prostu wypełniając codziennie i cotygodniowe wyzwania. Ci, którzy mają dość trybu Battle Royale, mogą zamiast tego wybrać tryb kreatywny lub Ratowanie Świata.Źródło : https://earlygame.com/news/battle-pass-midseason-rewards-account-level