Ciri i Yennefer z Wiedźmina w Fortnite – jak je zdobyć?

Ciri i Yennefer z Wiedźmina dołączają do Fortnite! Oto jak je odblokować

Jeśli jesteś fanem Wiedźmina i Fortnite, to masz szczęście! Epic Games wydało dwa specjalne zestawy postaci inspirowane popularnym programem. Ciri i Yennefer są już dostępne do zabawy w Fortnite.

Te dwie skórki nie są połączone z Przepustką bojową, więc nie musisz się martwić o to, że przegapisz szansę na ich zdobycie. Możesz kupić A Ciri pakiet za 2000 V-dolców, a Yennefer z Vengerbergu Zestaw można kupić za 1500 V-dolców w sklepie z przedmiotami.

Paczka Ciri zawiera plecak Zireael, kilof z mieczem Zireael i szybowiec bazyliszka. Ręce Ciri będą promieniować zieloną aurą, gdy trzyma kilof miecza Zireaela. Pamiętaj, ta reakcja występuje tylko w przypadku stroju Ciri.

Pakiet Yennefer zawiera Bling na plecy z czaszką ptaka, Megaskopowy kilof Yennefer i emotkę Czarnych Skrzydeł.

Jeśli chcesz zebrać więcej przedmiotów, możesz wziąć udział w przygodach na wyspach Ciri’s Escape i Yennefer’s Battleground. Dwie wyspy są teraz otwarte dla graczy i możesz wziąć w nich udział i wygrać Wiedźmin przedmioty do 4 lipca 2023 r., godz. 20:00 czasu wschodniego.

Uczestnicząc w tych dwóch wyspach, możesz zdobyć następujące nagrody: pewny siebie emotikon Ciri za ukończenie Ucieczki Ciri, zirytowany emotikon Yennefer za ukończenie pola bitwy Yennefer i sztandar Opowieść o dwóch burzach za ukończenie obu wysp.

Maps codes:
– Ciri’s Escape Island: 2776-4034-8400
– Yennefer’s Battleground: 2862-9616-5689

Współpraca między Wiedźminem a Fortnite okazała się ogromnym sukcesem, pozwalając graczom odkrywać świat wiedźmina i zdobywać ekskluzywne nagrody. Nie czekaj zbyt długo; te przedmioty nie będą istnieć wiecznie.

Źródło: The Nerd Stash.