Fortnite: Jak korzystać z prezentów świątecznych


Ponieważ zbliżamy się do ostatnich kilku tygodni Winterfest, wszyscy ścigają się, aby jak najlepiej wykorzystać wydarzenie i ukończyć wyzwania. Jeden z tych Fortnite wyzwaniem jest znalezienie i użycie prezentu świątecznego. Pomijając wyzwania, natknięcie się na jeden z tych przedmiotów jest po prostu przydatne i zabawne.

Jak korzystać z prezentów świątecznych w Fortnite

Na nieszczęście dla Ciebie nie ma pewnego sposobu na zdobycie prezentów świątecznych w Fortnite używać. Punkty odrodzenia są całkowicie losowe. Nie masz więc kontroli nad tym, gdzie się pojawią, w przeciwieństwie do stałej ścieżki, którą podąża Święty Mikołaj. Są to łupy naziemne, które można znaleźć, po prostu przeszukując mapę. Sprawę pogarsza to, że wszyscy będzie robić to samo. Wszystko, co możesz zrobić, to iść dalej i mieć oczy szeroko otwarte.

Chociaż są małe, nie możesz ich przegapić, gdy jesteś w pobliżu. Przedmiot na prezenty świąteczne ma żywą i odważną świąteczną kolorystykę, która natychmiast wyróżnia się na tle otaczającego go środowiska. Ponadto będzie świecić na złoto. To jak miniaturowa latarnia morska. Gdy już go znajdziesz, czas go użyć.

Na szczęście jest to proste. Prezenty świąteczne Fortnite przedmiot działa jak granat. Możesz rzucić go na odległość lub rzucić pod nogi. Bez względu na to, gdzie go rzucisz, tworzy gigantyczny prezent. Ma podłogę, sufit i cztery ściany.

Wewnątrz jest jednak cała zabawa. Możesz znaleźć różne łupy. Obejmuje to tarcze i broń. Jeśli masz szczęście, możesz również znaleźć kilka legendarnych przedmiotów.

Oprócz łupów może ci to przynieść korzyści, jeśli potrzebujesz ochrony. Jeśli rzucisz go pod nogi, prezent wielkości domu otworzy się wokół ciebie. Pozostajesz więc chroniony i otoczony łupami. To dobry sposób na złapanie oddechu, jeśli tego potrzebujesz.

Związane z:

Fortnite: Jak ślizgać się na każdej platformie

Gdy Winterfest dobiega końca, wciąż można się cieszyć, zanim coś się zmieni. Dowiedz się, jak korzystać z prezentów świątecznych w Fortnite to tylko jedna z wielu fajnych rzeczy, które zapewnią Ci rozrywkę. Gdy znajdziesz ten rzadki przedmiot, mamy nadzieję, że zdobędziesz z niego dobre łupy (lub przynajmniej dobre schronienie).

Fortnite jest dostępny na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC i Nintendo.Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-how-to-use-a-holiday-presents-item/