Fortnite Island Creator & Program zaangażowania: wszystkie szczegóły


W programie Fortnite Island Creator & Player Engagement Program najlepsi twórcy zostaną teraz nagrodzeni za swoją pracę i kreatywność nawet 10 milionami dolarów. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Zdobądź do 10 mln $ jako twórca Fortnite Island. | © Epic Games

Czy lubisz tworzyć wyspy Fortnite i czy jesteś w tym naprawdę dobry? Wtedy przy odrobinie szczęścia możesz zarobić trochę poważnej gotówki.

To dlatego, że Epic niedawno ogłosił, że wprowadza zmiany w sposobie obliczania wypłat za częstotliwość, dzięki czemu twórcy, na których wyspach gra się najczęściej, mogą zarobić do 10 milionów dolarów.

Twórz wyspy Fortnite i zarabiaj do 10 milionów dolarów

Zwłaszcza dzięki Creative 2.0 i Unreal Engine 5 twórcy mają więcej możliwości podczas tworzenia wysp Fortnite niż kiedykolwiek wcześniej. Niektórzy tworzą prawdziwe arcydzieła, które mogłyby niemal uchodzić za nową grę wideo. I to jest dokładnie tło tego nowego programu.

Epic Games zamierza przyciągnąć do Fortnite znacznie więcej graczy, nawet tych, którzy mogą nie być fanami Battle Royale czy Ratowania Świata.

Kiedy twórcy udostępniają swoją wyspę Fortnite i tym samym wprowadzają nowych graczy do gry, powinni być za to odpowiednio wynagradzani w przyszłości. Punkt odniesienia do obliczania całkowitego miesięcznego przychodu opiera się na czasie gry.

Oznacza to, że im więcej czasu gracze spędzają grając i eksplorując mapę, tym więcej pieniędzy otrzymuje twórca. Ten wskaźnik, wraz z utrzymaniem i popularnością graczy, jest używany do nagród za zaangażowanie.

Dlatego podczas tworzenia mapy upewnij się, że czynnik czasu odgrywa ważną rolę. Celem powinno być jak najdłuższe utrzymanie graczy na mapie, a nie krótkie włączenie się do gry, wykonanie zadania i odejście.

Zdobądź najlepszy sprzęt do gier tutaj, na Amazon!

Wykres z nowymi danymi pokazuje, ile mogą zarobić twórcy. Dane przedstawiają zarobki za 12 miesięcy od kwietnia 2023 r. Może to oznaczać, że ponad 220 graczy zarabia ponad 100 000 USD w ramach programu, a pięciu twórców z najczęściej granymi wyspami zarabia 10 mln USD rocznie. To dużo kasy…

Twórca Fortnite liczy zarobki
Oto, ile możesz zarobić na swoich wyspach Fortnite. | © Epic Games

Fortnite obecnie nie obsługuje głębokich linków. Aby odwiedzić wyspę, musisz ręcznie wprowadzić kod wyspy w grze. Jako twórca możesz łatwo rozpowszechniać te kody numeryczne za pośrednictwem mediów społecznościowych.

A nowy program wypłat to świetny sposób nagradzania twórców za ich wysiłki. Szczególnie dlatego, że masz jeszcze większą motywację do tworzenia fajnych map dla graczy.

Wyobraź sobie, że możesz powiedzieć w przyszłości, że dzięki stworzonej przez siebie mapie Fortnite jesteś teraz wielokrotnym milionerem. sen…

Jeśli masz ochotę stworzyć wyspę Fortnite i zarabiać pieniądze, możesz zarejestrować się w programie „Fortnite Island Creator & Player Frequency” tutaj. Życzymy wszelkich sukcesów!

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/fortnite/create-best-islands-get-rich