Fortnite integruje Jujutsu Kaisen z nowymi skórkami i wieloma darmowymi kosmetykami

Fortnite kontynuuje tradycję wprowadzania miniaturowej przepustki bojowej na koniec każdego sezonu i tym razem współpracuje z popularną serią manga / anime Jujutsu Kaisen przy wydarzeniu o nazwie Break the Curse. To wydarzenie przynosi wiele nowych nagród, skórek, elementów rozgrywki, a nawet turniej Jujutsu Kaisen Cup. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej współpracy.

Przerwij wydarzenie klątwy

Wydarzenie Złam klątwę jest obecnie dostępne i ma podobną strukturę do poprzedniego wydarzenia o tematyce Gwiezdnych Wojen o nazwie Znajdź moc. W ramach tego wydarzenia gracze mogą odblokować nagrody, grając w Battle Royale i wypełniając zadania związane z wydarzeniem. Wydarzenie obejmuje mini przepustkę bojową z darmowymi i premium trasami, oferując graczom różne nagrody.

Miniprzepustka bojowa Jujutsu Kaisen

Miniprzepustka bojowa Jujutsu Kaisen zawiera ścieżkę darmowych nagród, które można odblokować, grając w Battle Royale i wypełniając zadania związane z wydarzeniami. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ścieżki premium za 1000 V-dolców. Chociaż tym razem nie ma darmowych skórek, zakup ścieżki premium natychmiast zapewnia graczom strój Streetwear Yuji Itadori. Ukończenie przepustki nagrodzi również graczy strojem mundurka szkolnego Yuji Itadori.

Kosmetyki ze sklepu z przedmiotami

Sklep z przedmiotami zawiera również trzy stroje i towarzyszące im elementy kosmetyczne z Jujutsu Kaisen. Gracze mogą kupić stroje kolegów z klasy Itadori, Megumi Fushiguro i Nobara Kugisaki, a także ich nauczyciela Satoru Gojo.

Nowe elementy rozgrywki

Jujutsu Kaisen wprowadza dwa nowe elementy rozgrywki, które można znaleźć w Przeklętych Lamach na całej wyspie. Technika Słomkowej Lalki pozwala graczom ciskać przeklętymi gwoździami w przeciwników, podczas gdy Technika Pustego: Fioletowa zadaje graczom obrażenia w czasie i jest skuteczna przy burzenia budynków i obiektów.

Klątwa Energii i Zadania

Aby przejść przez przepustkę Jujutsu Kaisen, gracze muszą zdobyć energię klątwy ze Złamania klątwy! zadania. Istnieje pięć kategorii zadań zrzucanych w czterech falach. Pierwsza fala zawiera zadania Stopnia 4, następnie Stopnia 3, Stopnia 2, a na końcu Zadania Stopnia 1 i Specjalnego. Ukończenie określonej liczby zadań z każdej kategorii odblokowuje za darmo Nue Glider.

Puchar Jujutsu Kaisen

Epic będzie również gospodarzem Jujutsu Kaisen Cup 11 sierpnia, jedynego turnieju rywalizacyjnego podczas imprezy, który obejmuje Straw Doll i Hollow Technique: Purple. Najlepsi w każdym regionie zostaną nagrodzeni, chociaż nagrodą jest tylko emotikon.

Nie przegap wydarzenia Złam klątwę, ponieważ nie tylko przynosi ono ekscytującą nową zawartość z Jujutsu Kaisen, ale także oznacza koniec sezonu 3 rozdziału 4 Fortnite. Graj dalej i zbieraj nagrody, zanim wydarzenie zakończy się 25 sierpnia o godz. 2 w nocy.

Źródło: www.bing.com