Fortnite Inkquisitor: Gdzie go znaleźć i jak go pokonać?


Kolejny październik w Fortnite przynosi nową edycję Fortnitemares, a to oznacza, że ​​na wyspie Battle Royale pojawiają się nowe przerażające zagrożenia. Najpierw w zestawie zadań Fortnitemares: Inkquisitor, dziwny facet z głową ośmiornicy, który zostanie wezwany w piwnicy Grim Gables, jeśli staniesz w niewłaściwym (lub właściwym) miejscu.

Inknquisitor zapewnia niezłe dobro, jeśli go pokonasz, mityczny SMG Inkquisitor’s Suppressed. Ale jest także przedmiotem misji Fortnite: Koszmarów Czar, aby po prostu pokonać go w walce, która zapewni Ci emblemat Inkquisitor, a także postęp w kierunku nagród za zadanie Fortnite: Koszmarów Czar. I powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć, żeby sobie z nim poradzić.

Odnalezienie Inkquisitora

Najpierw musisz udać się do Grim Gables, lokacji, która zastąpiła Shifty Shafts na początku tego sezonu. Znajduje się w górnej połowie mapy, na północ od Jeziora Łupów w centrum.

Gdzie znajdziesz Inkquisitor

Inkquisitor nie porusza się naturalnie po mapie…musi zostać wezwany, stając w kręgu utworzonym z sześciu piecyków w piwnicy Grim Gables. Istnieje spora szansa, że ​​stanie się to przez przypadek, ponieważ piętro wyżej jest zaprojektowane tak, aby pękło, jeśli po nim przejdziesz.

Walka z Inkquisitorem

Jakkolwiek znajdziesz się w kręgu, kiedy wejdziesz do środka, zagra przerażająca muzyka i będziesz miał kilka sekund, zanim pojawi się Inkquisitor. A kiedy to zrobi, użyje przeciwko tobie jednej z trzech broni: wspomnianego wcześniej mitycznego SMG z tłumikiem, wyrzutni dyni i nieskończonego zapasu słoików ze świetlikami, których będzie używał obficie.

Na szczęście piwnica jest w większości brudna i na ogół nie spłonie w płomieniach. Ale jest mnóstwo drewnianych słupów i podpór ściennych, a także kilka torów kopalnianych, które mogą się zapalić, więc staraj się nie stać zbyt blisko tych rzeczy.

Do tego dochodzi jeszcze jedno zagrożenie dla środowiska: zombie. I tak będą pojawiać się losowo wokół Ponurych Wzgórz, ale Inkquisitor wyciągnie ich jeszcze więcej ze stolarki. Zombi same w sobie nie są poważnym zagrożeniem – jeden lub dwa uderzenia kilofem poradzą sobie z nimi z łatwością – ale bardzo rozpraszające, ponieważ mają tendencję do odradzania się ze strachem przed skokiem. Oznacza to, że lubią głośno wyskakiwać z pudeł, gdy jesteś blisko nich, aby cię przestraszyć.

Czy możesz solo Inkquisitor?

Inkquisitor ma 600 tarcz i 600 zdrowia, co czyni go odpowiednikiem Herolda pod względem wytrzymałości. Oznacza to, że jeśli chcesz go solo, będziesz miał trochę walki na rękach, jeśli nie jesteś jeszcze zbyt dobrze wyposażony. Z pewnością jest bardzo do pokonania solo, ale walka z nim dłużej niż kilka sekund sprawia, że ​​jesteś podatny na atak osób trzecich. Z drugiej strony, jeśli jesteś w grupie trzech lub czterech, powinieneś być w stanie łatwo go stopić.

Oto wskazówka, jak go solować: po zachodniej stronie piwnicy znajduje się tunel, który prowadzi na zewnątrz, a on pójdzie za tobą przez całą drogę do tego wejścia, ale nie będzie dalej wędrował. Gdy znajdziesz się na zewnątrz, powinieneś być w stanie znaleźć miejsce, w którym możesz go usunąć z zasięgu, nie będąc przez niego poważnie zagrożonym. Gdy znajdziesz się więcej niż kilka metrów od niego, w większości będzie używał Wyrzutni Dyni, a te dynie są tak powolne, że łatwo je ominąć. Tylko upewnij się, że nie chowasz się za Timber Pine (te drzewa, które przewracają się, gdy je strzelasz), kiedy to robisz.

Udanych łowów!

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-inkquisitor-where-to-find-him-and-how-to-beat-him/1100-6508494/