Fortnite ignoruje Mistrzostwa Świata i wprowadza skórki piłkarskie przyjazne LGBTQ+


Różowy, niebieski i fioletowy to także kolory biseksualnej flagi dumy (fot. Epic Games)

Nie będziesz mogła się ubrać Postacie Fortnite w zestawach Mistrzostw Świata w tym roku, ale jest alternatywa.

Fortnite zawsze zawierał skórki i przedmioty z wielkich serii, takich jak Marvel i Gwiezdne wojny, a także prawdziwe gwiazdy, takie jak Will Smith i Ariana Grande.

Gwiazdy futbolu, takie jak Neymar Jr, niemiecki pomocnik Marco Reuss, a nawet kapitan reprezentacji Anglii Harry Kane, również pojawiali się w grze już wcześniej, ale w tym roku wygląda to inaczej.

Mistrzostwa Świata były już prezentowane w Fortnite, więc fani spodziewali się, że powrócą w taki czy inny sposób, ale dzięki całej kontrowersji nie jest tak, jak można sobie wyobrazić.

Epic Games zdecydowało się tym razem przyjąć inne podejście i wprowadzić własną linię skórek o tematyce piłkarskiej zatytułowaną Let Them Know, która w ogóle nie zawiera brandingu konkurencji.

Prawdopodobnie oznacza to, że żadne kosmetyki związane z Katarem 2022, takie jak stroje narodowe drużyn, nie zostaną dodane do Battle Royale w najbliższym czasie.

W poście na blogu Epic Games stwierdziło, że linia Let Them Know zawiera 10 strojów opartych na „pięknej grze”, z których wszystkie można „spersonalizować za pomocą wielu wzorów i kolorów”, ale to tak blisko, jak wspominają o świecie Filiżanka.

fortnite daj im znać kosmetyki

Ani jednego odniesienia do Mistrzostw Świata na horyzoncie (fot. Epic Games)

Poza tymi kolorowymi strojami będziecie mogli również zdobyć plecak Trofeum, emotkę Zapał fanów i kilof światowej klasy – nie należy ich mylić z żadnymi przedmiotami z Mistrzostw Świata.

Po ukończeniu wszystkich zadań związanych z piłką nożną, które będą trwać do końca rozdziału 3 3 grudnia, powinieneś także odblokować spray Go For The Goal.

Chociaż firma Epic Games nie podała powodu, dla którego w Fortnite nie będzie FIFA ani Kataru 2022, spekuluje się, że jest to spowodowane kontrowersjami wokół wydarzenia (i kosztem licencji).

FIFA była mocno krytykowana za organizację zawodów w Katarze, szczególnie z powodu doniesień o maltretowaniu pracowników migrujących na mistrzostwa świata.

Podkreślono również poglądy kraju na prawa osób LGBTQ+, ponieważ Harry Kane i kapitan Walii Gareth Bale nie będą już nosić opaski OneLove po groźbach sankcji ze strony FIFA.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Piosenka Numa Numa wygląda na emotkę Fortnite

WIĘCEJ: Fortnite x Rocket League: wszystkie zadania High Octane, lokalizacje samochodów Octane i nagrody

WIĘCEJ: Rozdział 4 Fortnite rozpoczyna się w przyszłym miesiącu, gdy rozdział 3 kończy się szokująco wcześnie

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637e0b4a053449a39a6d884b0cdaed92&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F11%2F22%2Ffortnite-ignores-world-cup-and-launches-lgbtq-friendly-football-skins-17807693%2F%3Fico%3Dtag-post-strip_item_1_entertainment&c=13624353136465653935&mkt=fr-fr