„Fortnite” i „Rocket League” zamieniają się kultowymi samochodami w nowym, wysokooktanowym wydarzeniu w grze


Fortnite oraz Liga Rakietowa przez lata zorganizowali sporo crossoverów, ale nic tak nie łączyło największych tytułów Epic Games, jak ich ostatnie wydarzenie.

W Fortnite’a Wydarzenie High Octane, które gracze mogą teraz znaleźć Liga RakietowaKultowy wóz bojowy Octane w grze i jeździj, skacz, przewracaj się, a nawet przyspieszaj, poruszając się po mapie.

Nie tylko ucieczka przed nieszczęsnymi przeciwnikami to świetna zabawa, ale wydarzenie oferuje również misje w grze umożliwiające odblokowanie elementów kosmetycznych dla obu gier. Ukończenie ośmiu zadań zarobi Fortnite wielu graczy Rocket League-tematyczny sprzęt, w tym cztery różne style „back bling” deskorolki i słodki kilof „Clutch Victory”, którego głową jest uskrzydlona kierownica ozdobiona Liga Rakietowalogo firmy i baner z napisem „Champion”.

Najbardziej kusząca nagroda za Liga Rakietowa fani oczywiście są Fortnite’a Samochód Whiplash i towarzyszące mu kosmetyki w Liga Rakietowa. Ten elegancki samochód w stylu retro można zdobyć, wykonując osiem zadań związanych z Octane Fortnite.

Pełne szczegóły zadań można znaleźć w zakładce Zadania w grze — łącznie jedenaście zadań Fortnite’a Tryby Battle Royale i cztery osobne minigry stworzone przez fanów. Podsumowując, wydaje się, że bardziej zachęcają do uczestnictwa niż wymagają dużych umiejętności w obu grach, więc nawet Fortnite nowicjusze nie powinni mieć trudności z ukończeniem ośmiu zadań przed zakończeniem wydarzenia 3 grudnia.

Co najważniejsze, Octane to absolut podmuch jeździć po grze. Udało mi się go łatwo znaleźć, skacząc ze spadochronem do mojego pierwszego meczu, a po przyzwyczajeniu się (lub ponownej konfiguracji) do sterowania, ruch samochodu wydaje się równie naturalny, jak w Liga Rakietowa. Odbijanie się od ścian kanionu i oczyszczanie całych miast jednym skokiem to nowe doświadczenie, którego warto spróbować.

Tworzone przez społeczność minigry, w które grałem w ramach zadań, ukazują głębię kreatywności graczy i są wyraźnym przypomnieniem tego, co Liga Rakietowa brakuje. Podczas gdy niestandardowe mapy i tryby gry są możliwe w meczach prywatnych, implementacja niesamowitych kreacji społeczności dodałaby bardzo potrzebnej różnorodności do gry. Z grą tak popularną jak Liga Rakietowato rozczarowujące, że musiałem uruchomić zupełnie inną grę, aby w końcu ścigać się Octane po torze.

To powiedziawszy, zajęło Liga Rakietowa wydarzenie i ekskluzywne kosmetyki do ponownego zainstalowania Fortnite po raz pierwszy od lat, więc będę cieszyć się ukończeniem wyzwań i złapaniem tego słodkiego nowego wozu bojowego Whiplash. Wydarzenie High Octane potrwa do 3 grudnia, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Fortnite tutaj.Źródło : https://www.forbes.com/sites/maxthielmeyer/2022/11/16/fortnite-and-rocket-league-swap-iconic-cars-in-new-high-octane-in-game-event/